Çocuk Masalları

kitap okumak

Hikaye Oku web sitemizdeki çeşitliliği hem büyükler hem de küçükler için oluşturduk. İnternet sitemizin edebiyata ilgi duyan bireylerin bir şeyler bulabileceği güzel bir mekân olması için çalıştık. Gün içinde işlerimizi halletmeye çalışırken bazen öyle zamanlar oluyor ki vaktin bir bölümü yollarda geçebiliyor, trafik, gidilecek yerin uzaklığı vs zamanın bir kısmını yolculuk ile geçirmemize neden olabiliyor. Bu zamanlarda tercih edilebilecek güzel aktivitelerden biri olan okuma için web sitemize uğrayabilirsiniz. Özellikle çocuk masalları ile renklendirdiğimiz, bunun yanında deneme ve şiir sevenleri unutmadığımız, yüzünüzü gülümsetecek fıkralar ile süslediğimiz web sitemizde kendiniz için bir şeyler bulabilir, okuyabilirsiniz. Amacımız gerçekten renkli ve bol paylaşımlı bir site kurmaktı ki bunu da başardık. Gerek seçtiğimiz kategoriler gerekse eklediğimiz yazılar çerçevesinde geniş bir yelpazede çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemize geldiğinizde bunu görebilirsiniz. Ülkemiz edebiyatında kendine hatırı sayılır bir yer edinen keloğlan masallarına ek olarak peri masalları ile içerik yelpazesini genişlettiğimiz, aynı zamanda Nasrettin hocanın fıkraları ile başka bir pencere açtığımız web sitemizi geliştirmekte bizim hedeflerimizden birisi.

kitap

Paylaşım açısından değişik türleri tercih ederek okurlar için içerik zenginliği olan bir internet sitesi kurma fikriyle Masal Oku tasarımına başladık ve bugüne geldik. Artık internet hayatımıza dâhil olan önemli araçlardan biri. İletişim, araştırma, okuma, inceleme gibi birçok aktiviteyi kolayca yapabilme imkânı veren internet sayesinde haberleri de takip edebiliyoruz. İşte bizde bu durumu neden değerlendirmeyelim sorusunu sorduk ve yanıtı mahiyetinde Masal Oku platformu için ilk adımları attık. Hikaye oku ve güzel sözler bölümlerini de dâhil ettiğimiz internet sitemizde ister çocuğunuz ister kendiniz için bir şeyler bulabilir, okuyabilirsiniz. Çalışmalarımızda düzen ve güncelliğe önem vererek web sitemize odaklanıyoruz. Gün içinde veya gün sonunda kendinize ayırdığınız zaman dilimini deneme veya şiir okuyarak, hikaye ve masallara göz gezdirerek değerlendirmeyi düşünürseniz Masal Oku adresine bekliyoruz. Kısa Masallar için yaptığımız hazırlıklar mobil kullanıma uygun bir tasarımı da içermiştir. Dolayısıyla telefonlarınızın interneti ile Masal Oku web sitemize gelerek paylaşımlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir