Cocuk Masallari Dinle

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformunda sadece masal değil ayrıca birçok bölüm bulunmakta ki bizde web sitemizi tasarlarken bunu düşünerek hareket ettik. Siz değerli okurlar için çeşitliliğin olduğu bir internet sitesi kurma fikriyle yola çıkarak kategorileri belirledik. Web sitemizde başta çocuklar için masalların paylaşılmasını, bunun yanı sıra diğer bölümlerinde eklenerek geniş bir yelpazede içerik eklenmesini amaçlayarak bu yönde çalışmalarımızı sürdürdük. Tek bir başlık altında yazı paylaşmak yerine ayrı bölümleri bir araya getirerek birçok gönderiyi eklemek istediğimizden dolayı kategori seçimini yaptık.

Böylece hem masal hem de diğer başlıklar Masal Oku platformuna dâhil edilmiş oldu. Web sitemizde bulunan başlıklar anasayfa üzerinde üst kısımda konumlandırılmış durumdadır. Web sitemizin adını Masal Oku olarak seçtik ve bu doğrultuda çocuklar için birbirinden güzel masal paylaşımları yapmak üzere harekete geçtik. Keloğlan masalları ve prenses masalları şeklinde iki kısma yer verdiğimiz internet sitemizde aynı zamanda hikayelerinde olduğunu söylemek istiyoruz. Bu konuda internet sitemizde bulunan başlıklar ise gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklindedir.

Hikaye ve masalların ardından fıkraya geçelim ki bu alanda da internet sitemizde Nasrettin hoca fıkralarının olduğunu belirtelim. Eğitim kategorisini de bünyesinde barındıran Masal Oku adresinde birde Güzel Sözler kısmı var ve içinde deneme, şiir bölümleri mevcuttur. okumayı seviyorsanız internet sitemize gelerek kategorileri gezebilir, içeriklere göz atabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda Masal Oku platformunun birçok gönderi ve farklı başlıklardan oluşan bir internet sitesi olduğunu görmekteyiz.

Hedefimiz web sitemizin güncel kalması, ayrıca işlevsel ve düzenli bir görünüme sahip olması olduğundan çalışmalarımızda bu yönde ilerletilmektedir. Çocuğunuzla birlikte masal okumak istiyorsanız web sitemizi ziyaret ederek masal kategorilerini gezebilirsiniz. Keloğlan masallarından denemeye, prenses masallarından şiir ve fıkraya türlü paylaşımlarla donattığımız web sitemiz için çalışmamız itina ve özenle sürmekte, yeni metinlerin eklenmesi noktasında adımlar atılmaktadır. Bugün internet bağlantısı sayesinde ürün incelenebildiği gibi yazılarda okunabilmektedir. Bizde kurduğumuz web sitemizde siz değerli okurlar için muhtelif kategorilere yer verdik ve hazırlıklarımız yeni paylaşımlar yapmak hususunda devam etmektedir. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facilisis consequat. libero venenatis, porta. lectus dolor adipiscing commodo