Çoçuk Masalları Kitabı

kitap


Masal Oku internet sitemizde hikaye ve masal paylaşımlarıbulunmakta, bunlara ek olarak farklı kategorilerde gönderiler yer almaktadır.Bilindiği gibi bugünün şartlarında bireylere sunulan imkan ve ürünlerseçeneklerden oluşmaktadır. Örneğin bir telefon almaya karar verdiğimizde çoksayıda modeli inceleyebiliyor, istediğimiz özelliklere sahip bir telefonseçebiliyoruz. Genel olarak hayatımızın birçok noktasına yayılmış olan buçeşitliliği bizde internet sitemizde uygulamak istedik ve buna odaklanarak hazırlıklarabaşladık. Web sitemize adını veren masal başta olmak üzere hikaye içeriklerinide eklediğimiz kategorilere peri masalları, Keloğlan Masalları ve NasrettinHocanın Fıkraları da dâhildir. Çalışmalarımız yalnız bu kadarla sınırlıkalmamış tüm bunlara ek olarak birde içinde deneme ve şiir kısımlarınınbulunduğu bir Güzel Gözler bölümü sitemize ilave edilmiştir. Yani kısaca ifadeetmek gerekirse sitemizde hikayeden şiire, fıkradan masala geniş bir yelpazedepaylaşımlar mevcut diyebiliriz. Çocuk masalları şeklinde gönderilere de yervermeye özen gösterdiğimiz internet sitemizde aynı zamanda Hikaye Oku kısmınada yer verilmiş durumdadır. Çok yönlü olmasına dikkat ederek tasarladığımız websitemizin her bakımdan bütünlüğü yansıtması ve çeşitlilik odaklı kategorilerinbir araya getirilmesi gibi hususlarda çalışmalar yapılmıştır. Görsellerledesteklenerek eklenen yazılarla birlikte zengin bir içeriğe sahip olmasınıistediğimiz Masal Oku platformuna telefonlarınız, tabletleriniz veyabilgisayarlarınızın internet bağlantısı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Yenimetinlerin eklenmesi, anasayfada yer alan kategorilerin belirlenen düzendekalması ve işlevsel bir web sitesi oluşturmak noktasında işlemlerin yapılmasıüzerinde durularak çalışmalarımız şekillendirilmektedir.
Çocuk Masalları adresinde siz değerli okurlar için birbirinden farklı kategorilerin bulunması,yeni yazılarla zengin bir içerik oluşturulması noktasında çalışmalarımızsitemizi tasarladığımız ilk günlerde olduğu gibi benzer şekilde itina ilesürdürülmektedir. Hikaye, deneme veya şiir okumayı seviyorsanız o halde sizi debir tık uzağınızda buluna ve birden fazla kategoriye ev sahipliği yapacakşekilde dizayn edilen internet sitemize bekliyoruz. Çalışmalarımız sitemizinfonksiyonel yönünü korumak ve yeni yazıları başlıklara dahil etmek noktasındasürmekte olup bundan sonraki süreçte de gerekli düzenlemeler yapılarak Çoçuk Masalları Kitabı platformunun güncel kalması adına işlemlerin gerçekleştirilmesi ileilgilenilecektir.

Dini Hikayeler sitemiz ismi gibi masallara ev sahipliği yapmaktadır ancak çalışmalarımızda tercih ettiğimiz çok yönlü bir site kurma fikrine uyarak diğer bölümlerde eklenmiştir. İbretlik Hikayeler arıyorsanız ya da kendiniz bir şeyler okumak istiyorsanız web sitemizdeki onlarca içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Gerçek Hikayeler sitemizin hazırlık sürecinde çeşitli konular üzerine değinilmiş, bunlardan biri çeşitlilik diğeri ise tasarım olmuştur. İkisini bir bütün olarak düşündüğümüzden dolayı her ikisi içinde özenle çalışmalar yapılmış, son rötuşların ardından sitemiz okurlara sunulmuştur. Önce kategori konusundan başlayalım. Blog yazılarımızda bu konu üzerine düşüncelerimizi belirtiyoruz ki bu yazımızda da yine detaylara değineceğiz. Kategori tercihleri sırasında ilk sıraya çocuk masalları yerleştirdik ve bunun için Uyuyan Güzel ile keloğlan masalları başlıklarını ayırdık. Daha sonraki aşamada hikaye sevenler için hikaye oku kategorisini hazırladık ve devamında ise Nasrettin hocanın fıkraları ile güzel sözler kısımlarını ekleyerek başlık konusuna son noktayı koyduk. Tabi bu bahsettiklerimiz anasayfamızın üst kısmındaki ana bölümler.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir