Çocuk Masalları Masal Oku Sitemizde

kitap okumak

Masal  platformunu hazırlarken üzerinde durduğumuz konu başlıklarından bir tanesi işlevsel olmasıydı ki bu yönde adımlar atılarak işlemlere başlandı. Siz değerli okurlar için güzel bir site kurmak amacıyla çıktığımız yolda farklı bölümleri bir araya getirerek çeşitliliği sağlamak istedik. Sonuç olarak bugün baktığımızda web sitemizde yalnızca masal paylaşımları değil muhtelif başlıklarda da gönderilerin bulunduğunu görmekteyiz. Sitemizi değerlendirdiğimizde hem genel bir bütünlük içinde olmasını hem de tasarım anlamında kullanımının kolay olmasını hedefleyerek uygulamaları gerçekleştirdik. Netice itibariyle bugünkü formunu kazanmış olan internet sitemizde anasayfa üzerinden görüntülenen kategorileri şu şekilde sayabiliriz; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler. İnternet sitemizin içerik bakımından zengin olması içinde Güzel Sözler kısmına deneme ve şiir alt başlıklarını ilave ettik. Şiir okumayı sevenlere şiir, fıkra okumayı sevenlere fıkra bölümüne yer verdiğimiz web sitemizde sizde ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sitemizin güncel kalmasına da özen gösteriyor, bu hususta çalışmalarımıza yön veriyoruz.

kitap

Bazen işe giderken yolda, bazen bir kafede kahve içerken bazense evde dinlenirken bir şeyler okumak isterseniz internet sitemizde sizin için birçok seçenek mevcut. Web sitemizin kuruluşu esnasında değindiğimiz konulardan biri çeşitlilik olduğu için buna göre muhtelif bölümlerden oluşmasına gayret ettik. Çocuk masalları da bulabileceğiniz sitemizde okuduğunuz yazıların altına yorum bırakmanız bizi mutlu eder çünkü sizlerin görüşlerine önem veriyoruz. Sitemizi kurduktan sonrada çalışmalarımız geliştirmek ve yeni metinleri eklemek üzerine devam etmiş, kategorilerin düzenlenmesi ile ilgilenilmiştir. Sitemizi kurmaya karar verdiğimizde renklerinde gözü yormayacak, sıcak tonlarda olmasına ve birbiriyle uyumlu bir görüntü yakalamasına odaklanarak seçimimizi yaptık. Bugünkü formunu değerlendirdiğimizde sitemizin anasayfası üzerinden başlıklara ulaşabilir, yazıları inceleyebilirsiniz. Kısa Masallar adresinde hem hikaye ve masal hem de deneme, şiir ve fıkra gibi hepsi birbirinden değişik bölümler yer almaktadır. Sitemizi hazırlarken gösterdiğimiz itina bugünde çalışmalarımıza yansımakta, yeni içeriklerle buluşturmayı amaçladığımız web sitemize yönelik gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenmekteyiz. Sizi de birbirinden farklı ve güzel paylaşımlarla donatmaya gayret ettiğimiz internet sitemize bekliyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir