Çocuk Masalları Okuma Platformu

kitap okumak

Masal içinde birbirinden farklı masalları barındıran, bunun yanı sıra farklı türlerde paylaşımların yer aldığı internet sitemizdir. İşlevsel yönünü korumak ve güncel tutarak okurlara sunmayı hedeflediğimiz web sitemiz için çalışmalarımız yeni içerik ekleme hususunda devam etmektedir. internet sitemizdeki çalışmalarımızda size güzel bir platform sunabilme hedefiyle hareket etmekteyiz. Web sitenin hazırlanış aşamasında da bu şekilde bir çalışma prensibi takip edilmiş, kategori seçiminde başta çocuklar için olmak üzere birbirinden ayrı bölümlerin seçilmesine özen gösterilmiştir.

Şimdi bu konuyu biraz daha açalım. İlk etapta çocuklar için seçtiğimiz bölümleri sayalım; peri masalları ve keloğlan masalları. Masal okumayı seven büyükleri de tabi ki sitemize bekliyoruz. Gelelim diğer başlıklara, bunlardan biri hikaye türüne ilgi duyanlar için ayrılmış olup hikaye oku şeklinde isimlendirilmiştir. Ek olarak eğlenceli fıkralar için Nasrettin hocanın fıkraları kısmı ile içinde deneme ve şiir paylaşılan güzel sözler bölümü de web sitemizde yerini almıştır. Çocuk masalları konusuna yoğunlaşsak bile yine de sitenin genel görünümünde çeşitliliği unutmayarak çalıştık ve bunun için değişik türlerde içerikler ekleme konusuna odaklandık.

kitap

Hem çocuklar hem de büyüklerin ilgisini çekeceğini umduğumuz içeriklerle donatarak çalışmaya devam ettiğimiz web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek gönderilere bakabilir, son yayınlar kısmından eklenen paylaşımları görebilirsiniz. Masal Oku platformu genel olarak bir bütünlük içinde olmasına dikkat edilerek hazırlanmış, renklerinden arka planına kadar her detayı ile yakından ilgilenilmiştir.

Web sitemizde kullandığımız tonları kırmızı ve sarı gibi iki sıcak renk şeklinde seçtik ve arka planda da sadeliği yansıtan beyaz bir fona yer verdik. Kategorilerin yerleştirilmesi sırasında da yine düzeni elden bırakmayarak sayfanın üst ve alt kısımları bu özellik için ayırdık. Anasayfanın en altında kategorilerin yanında popüler masallardan bazılarının bulunduğu bir bölüm yer almaktadır. Burada külkedisi masalı, kurşun asker masalı gibi paylaşımlara tıklayabilirsiniz. Kısa Masallar adresindeki çalışmalarımızda özenli davranmaya gayret ediyor, web sitemizin ilk günkü dinamizmini ve aktifliğini koruması için gerekli işlemleri yapmak üzere hazırlıklar yapıyor ve kategorilere yeni yazılar eklemek adına işlemlerimize devam ediyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phasellus commodo leo ut ante. justo commodo tempus ut