Çocuk Masalları Okumak

kitap

Masal platformunda paylaştığımız içerikleri henüz görmediyseniz sitemize uğrayabilirsiniz. Web sitemizi oluştururken çocukların okurken birçok karakterle tanışabilecekleri, masal kahramanlarının hayatlarına konuk olabileceği gönderiler paylaşma düşüncesindeydik ve buna göre de başlıkların seçimini tamamladık. Çocuk masalları şeklinde içeriklerle donatıp diğer türlerde yaptığımız paylaşımlar ile zengin bir görünüme sahip olmasını hedeflediğimiz internet sitemizi ziyaret edebilir, sizde kendiniz için okuyacak bir şeyler bulabilirsiniz. Güncel yönünü koruyarak okurlar için çeşit çeşit yazılarla buluşturmak istediğimiz internet sitemizdeki kategorilerden ikisi peri masalları ve keloğlan masalları şeklindedir. Siz masal yerine hikaye okumak isterseniz de Hikaye Oku bölümümüz var. Ben deneme ve şiir okumayı seviyorum diyorsanız da bunun içinde güzel sözler başlığımız mevcut. Tüm bunlar dışında birde çalışmalarımızı genişleterek eklemiş olduğumuz fıkra kısmımız var ki burada Nasrettin hocanın fıkralarını görebilirsiniz. Çabamız ve gayemiz web sitemizde güzel içeriklere yer vermek. Bunun için çalışıyor, seçtiğimiz gönderileri bazen görseller ile süsleyerek yüklüyoruz. Web sitemizin bazı noktalarında görseller yer alırken bazı kısımlarında bulunmuyor.

kitap okumak

Bunun nedeni tasarım olarak bu şekilde daha hoş bir görünüm sunduğunu düşünüyoruz. Masal Oku platformunda yaptığımız çalışmalar konusunda bize destek olmak yani sitemizi geliştirmemiz hususunda yardımcı olmak isterseniz yorumlar kısmına yazabilirsiniz. İnternet sitemize geldiğinizde bölümleri kolay açmanız, yazılar arasında rahat geçiş yapabilmeniz için tasarımda bütünlüğe ve fonksiyonelliğe odaklanılmıştır. Web sitemizi ister işe giderken metroda ister öğlen arasında isterseniz akşam saatlerinde çayınızı yudumlarken ziyaret edebilir, paylaşımlarımız arasından dilediğinizi okuyabilirsiniz. Kısa Masallar adresinde çalışmalarımızı sizlere güzel bir web sitesi sunmak gayesiyle devam ettiriyor, kategorilerin düzeni ve anasayfanın yapısı ile ilgileniyor, aktif bir şekilde sitemizin devam etmesi için hazırlıklarımızı yapıyoruz. İnternet sitemizde masalda bulunuyor şiirde. Yanı sıra hikayede var fıkrada. Yani hedefimiz olan çeşitliliği kategoriler yardımıyla gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Muhtelif kategoriler, zengin içerik, rengarenk paylaşımlar gibi hususlar ile ilgilendiğimiz web sitemizde çocuğunuzla birlikte okuyabileceğiniz birbirinden farklı masallara ulaşabilirsiniz. Web sitemizin hem çocuklar hem de büyüklere hitap edecek seviyede gönderileri içermesini amaçladığımızdan dolayı da bu konuda çalışmaya devam ediyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir