Çocuk Masalları ve Hikayeler

kitap

Masallar birbirinden farklı bölümleri ile okurlara sunulmaktadır. Web sitemizin içerik bakımından zengin, tasarım anlamında işlevsel olması için çalışmalar yapılmış, siteye bugünkü formunu kazandırmak adına gerekli işlemler tamamlanmıştır. İnternet sitemizde sadece masal paylaşımlarına yer vererek çocukların okuyabileceği gönderiler ekleyebilirdik ama bu belli bir kitleye hitap etmek anlamına gelirdi ki biz bunun aksine her yaştan okur için çeşitli içeriklerin bulunduğu bir platform kurmak istedik. Masal Oku sitemizde bu düşüncelerin ışığında tasarlandı. Web sitemiz bünyesinde yer alan bölümlerden biri çocuklar için keloğlan masallarıdır ve buna ek olarak peri masalları da yine sitemizde mevcuttur. Web sitemiz içinde yer almasına karar verilen kategorilere Hikaye Oku ve Güzel Sözler dâhildir. Çeşitlilik için eklediğimiz başlıklardan bir diğeri ise Güzel Sözler adını taşımaktadır ve içinde deneme ile şiir alt başlıkları bulunmaktadır. Yani genel durumuna göz attığımızda web sitemizde bugün itibariyle hikayeden şiire, fıkradan masala değişik bölümlerde paylaşımlar mevcuttur. Çalışmalarımızda bu kategorilere yeni yazıların eklenmesi hususunda özenle ve kararlılıkla devam etmektedir.

kitap okumak

Çocuk masalları ile paylaşımları sürdürdüğümüz web sitemize gelerek sizde ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Sitemizi oluştururken kategorilerin anasayfa üzerine konumlandırılması işlemini yaparken itina ile çalıştık ve tasarımın işlevsel yönüne odaklanarak Masal Oku platformunun çocuklarında kullanabileceği şekilde sade bir dizayna sahip olmasını hedefledik. Sitemizi kurarken düzenin yanı sıra çeşitlilik konusuna da odaklandık ve birçok gönderiyi paylaştık. İnternet sitemizde aynı zamanda Nasrettin hocanın fıkraları olarak bir bölüm daha yer aldığını da belirtelim. Sizlere güzel bir site sunmak, içinde pek çok içeriğin yer almasını sağlamak adına çalışmalarımız Kısa Masallar adresini kurduğumuz dönemden itibaren titizlikle devam etmektedir. Gün içinde ister işten dönerken ister okula giderken, kısacası dilediğiniz zaman web sitemizi ziyaret ederek paylaşımlarımıza göz gezdirebilirsiniz. Masal ve hikayenin yanı sıra deneme, şiir, fıkra bölümlerine de ev sahipliği yapan sitemizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bu noktada sizde sitemizde okuduğunuz gönderilere yapacağınız yorumlarla bize destek olabilirsiniz. Okumayı seviyorsanız sizi de web sitemize davet ediyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir