Çocuk Masalları ve Hikayeler Okuma

kitap

Masal adlı web sitemizde çocukların okuyabileceği gönderileri paylaşabilmek amacıyla kategorileri belirledik ve bu yönde sitenin tasarımı üzerinde çalıştık. Hazırlıklarımız kapsamında üzerinde durduğumuz konulardan birisi çeşitlilik olmuş, bu doğrultuda birden fazla bölüm bir araya getirilerek işlemlere devam edilmiştir. İnternet sitemiz bünyesinde farklı başlıkları barındırmakta, bunlar anasayfa üzerinde görüntülenmektedir. Şimdi sitemizde hangi kategorilerin olduğundan bahsedelim. Öncelikle sitemizin adından da anlaşılacağı gibi masal paylaşımlarına yer verdiğimiz Masal Oku platformunda hikaye gönderileri de mevcut. Sitemizi ziyaret eden bir bireyin inceleyebileceği bölümler ise keloğlan masalları, peri masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler olmak üzere sıralanmaktadır. Genel olarak bir bütünlüğü ve kategori bazında çeşitliliği yansıtmasını istediğimiz web sitemizde bugün itibariyle hikaye, masal ve fıkra içeriklerine ek olarak Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir gönderileri de bulunmaktadır. Okumayı seven minik bireyler için çocuk masalları paylaştığımız internet sitemizde büyüklerinde okuyabileceği içeriklerin yer almasını amaçlıyor, bu doğrultuda hazırlılarımızı sürdürüyoruz.

kitap okumak

Geniş odaklı düşünerek tasarladığımız Masal Oku platformunda yeni yazıların kategorilere eklenmesi noktasında da işlemlerin gerçekleştirilmesi ile ilgileniyoruz. İşlevsel yönüne odaklanarak hazırladığımız web sitemizde birbirinden farklı başlıklara yer verilerek buna uygun içerikleri paylaşmaya devam ediyoruz. Sizde okumayı seviyorsanız ve gün içinde işinize ara verdiğinizde veya evinizde dinlenirken bir şeyler okumayı düşünürseniz bir tık uzağınızda bulunan web sitemize uğrayabilir, neler paylaştığımızı görebilir, kategorileri inceleyebilirsiniz. Başta masal olmak üzere hikaye gönderilerini de bünyesinde barındıran internet sitemizde çocuğunuza okuyabileceğiniz masallar bulabilirsiniz. Güncel kalmasına özen gösterdiğimiz Masal Oku platformunda anasayfanın düzeni üzerinde durulmuş, seçilen başlıklar itina ile yerleştirilmiştir. Kısa Masallar adresinde hikayeden şiire, fıkradan masala çeşitli içeriklerin yer alması hususunda çalışmalarımız sürmektedir. Arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz fıkralar, şiirlerin yanı sıra hikayeler ve denemelerde web sitemizde mevcuttur. Renkli ve zengin içerikli bir platform olması yönünde uygulamalar yaptığımız sitemiz bünyesinde geniş bir yelpazede çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Web sitemizde dilerseniz okuduğunuz gönderilerin altına yorum kısmına düşüncelerinizi yazabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hazırlıklarımız sitemizde bulunan başlıklara yeni metinleri eklemek üzerine sürmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir