Çocuk Okuma Kitapları

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizin işlevsel olmasına dikkat edilmiş, bu çerçevede yapılan hazırlıklar ile gerek kategorilerin yerleştirilmesi gerekse yazıların eklenmesi noktasında düzenlemeler gerçekleştirilmiştir. Web sitemizin içerik bakımından zengin bir bütünlüğe sahip olması hedeflenmiştir. Anasayfa üzerinde birbirinden farklı başlıklar bulunmaktadır ki bunlardan bir tanesi hem çocuklar hem büyükler tarafından bilinen Keloğlan Masallarıdır. Diğer kategorilerimizden biride Nasrettin Hocanın Fıkralarıdır. Masal ile fıkra paylaşımlarının olduğu internet sitemizi güncel tutmak üzere çalışmalarımız devam etmekte, yeni yazıların eklenmesi adına işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. Güncel yapısını korumaya özen gösterdiğimiz Masal Oku platformunun yazı ve görsel anlamında bütünlük sunması da bir diğer önem verdiğimiz husustur. Çocuk Okuma Kitapları olarak içeriklerin yer aldığı internet sitemizde aynı zamanda Güzel Sözler bölümü mevcuttur ki burada deneme ve şiir olmak üzere iki ayrı kısım görüntülenmektedir. Hikaye Oku, Peri Masalları da sitemiz üzerinden incelenebilecek başlıklardır. Yazılara ulaşım kolaylığı sağlamak üzere anasayfa düzeni ile ilgilenilmiş, kategorilere metinler ilave edilmiştir. Farklı başlık ve yazılarla çeşitliliği oluşturma çabamız neticesinde fıkradan denemeye, şiirden masala kadar geniş bir yelpaze hazırlanmıştır. Hikaye okumayı seviyorsanız sizi de internet sitemize bekliyoruz. Gün içinde yapılan işlere verilen kısa bir mola sırasında, kahve veya çay eşliğinde dinlenirken bir şeyler okumak isterseniz Masal Oku sitemizi ziyaret edebilir, daha önce eklenen yazılarla birlikte son paylaşılan içeriklere de göz gezdirebilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde birbirinden farklı gönderilerin bulunması hedefiyle yola çıktık ve bugün itibariyle hem masal hem de hikaye ve diğer kısımlara yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Anasayfada en alt kısımda popüler, rastgele ve son gönderiler olarak üç kısmı içeren bir panel bulunmaktadır. Buradan ilginizi çeken paylaşımlara tıklayarak ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizi geliştirmek, yeni içeriklerle zenginleştirmek ve fonksiyonel kalması için hazırlıklarımız sürmektedir. Hikaye, deneme ve şiir okumak isterseniz gün içerisinde istediğiniz zaman web sitemize uğrayabilirsiniz. Sitemizi ilk kurduğumuzda olduğu gibi bugünde aynı hassasiyet ve itina ile çalışmalar gerçekleştirilmekte, hikaye, masal, deneme, şiir olarak sıralanan kategorilerin düzenlemesi yapılmakta ve görsellerle desteklenen gönderiler paylaşılmaktadır.

Dini Hikayeler tam anlaşılabilmesi ve olay bütünlüğü sağlanabilmesi adına hikayeden sonra bazı olay örgülerine de yer verilmiştir. Çok etkilendiğim kitaplardan biri olan “Destanlaşan Çanakkale” adlı eserde Japonlarla ilgili çok ilginç ve etkileyici bir olay anlatılır. Japon heyet anlatır: “Çocuklarımızı Hiroşima ve Nagazaki’ye götürüp düşmanın harap ettiği bölgelerimizi gezdiririz ve bu defa da deriz ki: Bakın, eğer siz birlik beraberlik içinde çalışmazsanız, işte düşman sizin ülkenizi yakar, yıkar, bu hale getirirler. ” Bu hikayeden de anlaşılacağı üzere tarih bize dersler vermelidir. Biz de bundan etkilenerek Gerçek Hikayeler adlı sitemizde Malazgirt Savaşı’nı anlatan bu destansı hikayeye yer verdik. İbretlik Hikayeler ek olarak Masal Oku paylaşımları yer alan internet sitemiz ile alakalı bahsedebileceğimiz diğer bölümler arasında ise çocuk masalları, hikaye oku kısımları bulunmaktadır. Uyuyan Güzel hikayesi ve benzer hikayeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir