Çocuk Uyku Hikayeleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku birbirinden farklı bölümleriyle sizi bekliyor. İnternet sitemizde yer verdiğimiz başlıklardan bir tanesi eğitim adını taşıyor. Diğerlerine yazımızın geri kalanında değineceğiz ama önce siteyi kurarken hangi başlıklara dikkat ettik, biraz bundan bahsedelim istiyoruz. Web sitemizi kurmadan önce içeriğinde neler olmasını istediğimizi düşündük ki başlangıç olarak çocukların okuyabileceği tarzda gönderilerin bulunması yönünde adımlar attık.

Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklinde kategorileri ilave ettiğimiz sitede daha birçok gönderiyi bulabilirsiniz. İnternete bağlandığımızda bugün artık yeni çıkan bir ürüne dair inceleme yapabiliyor, haberlerde neler olduğunu, dünyanın öbür ucundaki gelişmeleri takip edebiliyoruz. Bu imkânlara sahip olduğumuz günümüzde internet üzerinden masal okumayı düşünürseniz sitemize gelebilirsiniz. Masal Oku, adından da anlaşılacağı üzere başta masal olmak üzere içerik olarak geniş bir yelpazeye sahiptir.

Kurduğumuz günden itibaren özenli çalışmalar gerçekleştirdiğimiz, yeni yazılarla buluşturmak adına işlemlere devam ettiğimiz web sitemizde kısa masallar, fıkralarda bulunuyor. Nasrettin hoca fıkraları seviyorsanız sitemizde paylaştığımız gönderileri okuyabilirsiniz. Yolculukta yanınıza kitap almayı unuttuysanız ve vaktinizi değerlendirmek amacıyla okuma yapmak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edip anasayfada neler paylaştığımızı görebilirsiniz. Kategorileri anasayfada üst kısma yerleştirdik ve sayfanın geri kalanını içeriklere yer verecek şekilde düzenledik. Yalın, düzenli bir görünüm amaçlayarak yaptığımız çalışmalar ışığında Masal Oku platformunu bugünkü görüntüsüne ulaştı. Fıkralar, deneme, şiir, masallar ve diğer bölümlerimizi incelemek için web sitemize uğrayabilirsiniz.

Bizim amacımız Masal Oku adresinin her zaman okurlar için geniş bir skalada içeriklere ev sahipliği yapmasıdır. Bu açıdan seçmiş olduğumuz kategorilere yeni yazıların ilave edilmesi hususunda çalışmalarımız sürmektedir. Web sitemizde yazıların alt kısmında yorum bölümü bulunmaktadır. Dilerseniz buraya sitemizle alakalı düşüncelerinizi yazabilir, bizlere önerilerinizi ulaştırabilirsiniz. Her zaman için sitenin gelişmesinden yana olduğumuz ve buna yönelik adımlar atma düşüncesinde hareket ettiğimizden dolayı düşünceleriniz bizim için değerli. İnternet sitemizde birden fazla bölüm ve birçok içerik yer almaktadır. Çocuklar için güzel masallara yer verme çabasında olduğumuz web sitemizde fıkradan şiire, denemeden masala muhtelif kategoriler bulunmakta ve yeni yazı paylaşımı için çalışmalar devam etmektedir. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vulputate, Aliquam id elementum eleifend vel, risus Lorem eget commodo leo. Aenean