Çocuklar İçin Birbirinden Farklı Masallar

kitap

Hikaye Oku internet sitemizde çocuklar için birbirinden güzel masal paylaşımlarına yer vermek üzere çalışıyoruz. Web sitemizin temellerini oluştururken düşüncemiz öncelikle çocukların okuyabileceği gönderilerin eklenmesi yönündeydi. Daha sonraki aşamalarda ise hem çocuklar hem de büyüklere yönelik içeriklerin olduğu kategorilerle sitemizi zenginleştirmek üzere çalışmalarımıza odaklandık. Sonuç itibariyle sitemizin bugünkü konumunda birden fazla başlık yer almakta, birçok gönderi paylaşılmış durumdadır. Anasayfaya yerleştirilecek olan kategorilerin düzenli bir görünüm sunmasına da dikkat ettik ve buna göre işlemleri tamamladık. Web sitemizde incelenmesi mümkün olan başlıkları şu şekilde sayabiliriz; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler. Sitemizin içerik bakımından daha zengin bir yapı kazanması içinde Güzel Sözler kısmına deneme ve şiir alt başlıklarını dâhil ettik. Böylece şu anki durumunu değerlendirdiğimizde Masal Oku platformunda hikayeden şiire, denemeden masala türlü paylaşımların bulunduğunu söyleyebiliriz.

kitap okumak

Sizde eğer okumayı seviyorsanız veya çocuğunuza okuyacak masallar arıyorsanız web sitemizi ziyaret ederek kategorilere eklediğimiz içerikleri inceleyebilirsiniz. İşlevsel yönüne odaklandığımız ve aynı zamanda zengin içeriğe sahip olmasını hedeflediğimiz internet sitemizde tasarıma da özen gösterdik. Dizayn ile ilgilenirken sade, rahat kullanım imkânı sunan bir tasarım tercih ettik ve bu doğrultuda işlemlere yön verdik. Çocuk masalları, deneme, şiir gibi birbirinden farklı bölümlerden oluşan ve pek çok gönderinin yer aldığı sitemize sizleri de bekliyoruz. Web sitemiz mobil üzerinden giriş yapabilmek içinde uygundur. Dolayısıyla işe giderken yolda vaktinizi bir şeyler okuyarak değerlendirmek isterseniz telefonunuzun internet bağlantısı üzerinden kolayca sitemize erişebilirsiniz. Güncel ve fonksiyonel bir yapıda kalması web sitemiz için üzerinde durduğumuz ve odaklandığımız konu başlıklarından bir tanesidir. Yeni içeriklerin eklenmesi yönünde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz Masal Oku platformunda kullandığımız renk tonları da yine itina ile seçilmiştir.
Kısa Masallar adresinde okuduğunuz gönderileri arkadaşlarınızla paylaşmanızda mümkün. Onlara ister güzel şiirler isterseniz Nasrettin hocanın gülümseten fıkralarından birini gönderebilirsiniz. Sitemizi kurduğumuz zaman nasıl azim ve kararlılıkla çalıştıysak bugünde aynı şekilde işlemlerimiz özen ve dikkat ile devam etmekte, Masal Oku platformuna yeni yazılar eklemek adına hazırlıklar yapılmaktadır. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir