Çocuklar İçin Farklı Hikayeler

kitap okumak

Masallar internet sitemizde siz değerli okurlar için birçok gönderi yer alıyor. Çalışmalarımıza başlarken bazı hususları göz önüne aldık ki bunlardan bir tanesi kategori anlamında birden fazla bölümü sitemizde bir araya getirmekti. Dolayısıyla yaptığımız işlemlerde bu durumu dikkate alarak hareket ettik ve sitemizin bugünkü halini almasını sağladık. Başlangıç olarak masal ile çıktığımız yolda muhtelif kategorilere yer vermeliyiz diyerek diğer bölümleri de sitemize ekledik. Şimdi sitemizde hangi kısımlar var, onları bir sayalım. Anasayfamız üzerinden görüntülenen bölümler peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler olarak sıralanmakta. Her biri farklı içeriklerle donatılan başlıklardan Güzel Sözler içerisinde ise deneme ve şiir gönderileri yer alıyor. Gün içinde ilgilenilen işlerin dışında hobilerde kişiden kişiye değişiklik gösterir çünkü herkesin sevdiği şeyler farklıdır. Siz gününüzü değerlendirirken bir şeyler okumak için zaman ayırıyorsanız web sitemizi tercih etmeye ne dersiniz? İçinde masaldan şiire, denemeden hikayeye birbirinden değişik bölümler bulunan ve birçok içeriğe ev sahipliği yapan internet sitemize sizi de bekleriz.

kitap

Çocuk masalları, hikaye, deneme derken muhtelif başlıklarda gönderileri bünyesinde barındıran bir platform haline gelen sitemizi güncel tutmak içinde çalışmalarımız sürüyor. Sitemizin genel halini değerlendirdiğimizde düzenli bir görünümde kalmasını istediğimiz için anasayfasından başlıklara kadar çeşitli alanlarda işlemlerimizi yapıyoruz. Farklı kategoriler ile birlikte zengin bir içeriğe de kavuşmuş olan web sitemizde sizde ister çocuğunuz için masal, ister kendiniz için hikaye, deneme veya şiir bulabilirsiniz. Dilerseniz sitemizde okuduğunuz yazıları arkadaşlarınıza da gönderebilirsiniz. Ayrıca Kısa Masallar adresinde okumuş olduğunuz gönderilerin altına görüşlerinizi yorum kısmına yazarsanız bizi mutlu edersiniz ve sitemizi geliştirmemiz içinde yardımcı olursunuz. Masal Oku platformunu kurarken tek bir konuya yoğunlaşıp sınırlı paylaşım yapmak istemediğimizden dolayı değişik başlıkların bulunması yönünde hazırlıklar gerçekleştirdik. Böylece hem çocukların hem de büyüklerin okuyabileceği güzel gönderilerin yer alacağı bir internet sitesi kurmuş olduk. Sizde bir şeyler okumak istediğinizde web sitemize uğrayabilir, kategorileri gezerek neler paylaştığımızı görebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Sitemize yeni içeriklerin eklenmesi için çalışmalarımız devam etmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir