Çocuklar İçin Faydalı Siteler

kitap

Masal  adlı internet sitemizde siz değerli okurlar için birbirinden güzel paylaşımlara yer vermek için çalışıyoruz. Sitemizi kurarken düşüncelerimiz çeşitli kategorilerin bir araya gelmesi yönündeydi ve bu kapsamda hazırlıklara başlayarak genel yapı üzerinde durduk. Hangi bölümlerin ekleneceğine karar vererek anasayfa düzenini oluşturma aşamasını tamamlayarak yazıların paylaşılması etabına geçiş yaptık. Gerçek Hikayeler başta olmak üzere birçok gönderiye ev sahipliği yapan sitemiz içerisinde yer alacak başlıkların anasayfaya nasıl yerleştirileceği üzerine düşündük ve dağınıklıktan uzak, tertipli, kategorilerin kolayca görüntülenebildiği bir düzen kurmak için çalışmaya başladık. Şu an sitemize baktığımızda anasayfanın üst kısmında yerleştirilen bölümleri görebiliyoruz. Bunlar arasında Dini Hikayeler de var, çocukluğumuzda duyduğumuz, ülkemizde bilinen keloğlan masalları ile Nasrettin Hocanın Fıkraları da. Alternatifleri içerecek şekilde dizayn ettiğimiz sitemizde ayrıca İbretlik Hikayeler ile deneme ve şiir paylaşımlarını eklediğimiz Güzel Sözler kısmı da mevcut. Gün içinde bir şeyler okumak istediğinizde web sitemize uğrayarak dilerseniz son eklenen gönderilere bakabilir, dilerseniz başlıkları inceleyerek ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz.

kitap okumak

Görüşleriniz bizim için değerli olduğundan dolayı okuduğunuz metinlerin altına yorum bırakmanız da bizi mutlu eder. İşlevsel yönüne odaklanarak, farklı kategorileri bir araya getirme hedefiyle tasarladığımız web sitemizde bugün hikayeden şiire, fıkradan masala birçok gönderi bulunmaktadır. Çocuk masalları ile beraber muhtelif bölümlerin olduğu sitemizde hem çocuklar hem de büyüklere hitap edecek paylaşımların yer alması noktasında çalışmalarımızı itina ile sürdürmekteyiz. Okumayı seviyorum diyorsanız ve hikayeler, denemeler ilgi alanınıza giriyorsa bir tık uzağınızdaki web sitemize sizi davet ediyoruz. İçerik olarak zengin bir görünüme kavuşması, renkli bir platform olması için çaba gösterdiğimiz sitemize yeni yazıların eklenmesi için hazırlıklarımız sürmektedir. Çalışmalarımız kategorilerin düzenlenmesinden gönderilerin paylaşılmasına kadar geniş bir yelpazede devam etmekte, Masal Oku sitemizin güncel kalması içinde gerekli adımlar tarafımızca atılmaktadır. Farklı bölümlere yer vererek çeşitliliği sağlamaya odaklandığımız Kısa Masallar adresinde hikayelerde mevcut, masallarda. Çalışmalarımız ise web sitemizi kurduğumuz dönemde olduğu gibi benzer şekilde dikkatle sürdürülmekte, kategorilere yeni içeriklerin dâhil edilmesi adına işlemlere yön verilmekte ve paylaşımlar görseller ile desteklenerek yüklenmektedir.

Uyuyan Güzel masalını daha önce okudunuz mu? Okumadıysanız hemen okumanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir