Çocuklar İçin Güzel Hikayeler

kitap

Masallar internet sitemizde siz değerli okurlar için güzel içeriklerin yer almasına çalışıyor, hazırlıklarımıza bu doğrultuda şekil veriyoruz. İçerik bakımından geniş bir yelpazede paylaşımlar yapmaya gayret gösterdiğimiz sitemizde yer alacak kategorilerin seçiminde de özenli davrandık ve çeşitliliği yansıtması için farklı bölümleri bir araya getirdik. Hangi bölümlerin sitemiz içerisinde yer aldığına geçmeden önce Masal Oku platformunun hazırlık sürecinden biraz bahsetmek istiyoruz. Öncelikle sitemizde çocukların okuyabileceği gönderilerin yer alması bizim hedeflediğimiz bir durumdu ve buna ek olarak tasarımında yine çocukların kullanabileceği sade bir yapıya sahip olmasını istiyorduk. Bu çerçevede attığımız adımlar ile genel yapısını oluşturduğumuz internet sitemizde anasayfa düzeni içinde yine itina ile çalışmalarımızı gerçekleştirerek belirlemiş olduğumuz kategorileri yerleştirdik. Çocuk masalları şeklinde paylaşımlara ev sahipliği yapan web sitemizin anasayfası üzerinden ulaşabileceğiniz bölümler peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler olmak üzere sıralanmaktadır. Çeşitlilik bizim için önemli bir husus olduğundan dolayı Güzel Sözler kısmına ayrıca deneme ve şiir alt başlıklarını ilave ettik.

kitap okumak

Özen gösterdiğimiz konu başlıkları arasında anasayfaya kategorilerin nasıl yerleştirileceği bulunmaktaydı çünkü yazılara kolayca ulaşılabilmesini istiyorduk. Bunun içinde üst kısmı başlıklara ayırdık. Son haliyle hikayeden denemeye, şiirden masala değişik bölümler ve farklı içerikleri bünyesinde barındıran bir platform görünümü kazanan Masal Oku adresine sizi de bekliyoruz. Dışarıya çıktığınızda bir yere giderken ya da işten, okuldan eve dönerken, evinizde dinlenip çayınızı yudumlarken bir şeyler okumayı düşünürseniz internet sitemize göz atabilirsiniz. Değerli okurlar için güzel içeriklerle donatmak üzere çalıştığımız web sitemizi hazırlarken geniş odaklı düşündük ve buna göre işlemlerimizi gerçekleştirdik. Ancak çalışmalarımız burada bitmiş değil elbette çünkü internet sitemizi daha iyi bir noktaya taşımak hedeflerimiz içerisinde yer alıyor. Bu noktada sizde web sitemizde okuduğunuz gönderilerin altına görüş veya önerilerinizi yazarak bize destek olabilirsiniz. Kısa Masallar adresi için siteyi kurduğumuz ilk zamanlarda olduğu gibi kararlılık ve itina ile hazırlıklarımızı sürdürmekte, web sitemizde yer alan başlıklara yeni içerikler eklemek noktasında çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir