Çocuklar İçin Güzel Masallar

kitap

Masal internet sitemizin amacı farklı kategorilerin bir araya gelmesidir ki hazırlık aşamasında bu husus dikkate alınarak adımlar atılmıştır. Sitemiz bünyesinde yer vereceğimiz bölümler özenle seçilmiş, yalnızca çocukların değil büyüklerinde okuyabileceği metinlerin yer alması konusunda fikir birliğine varılarak çalışmalara yön verilmiştir. Web sitemizin adından anlaşılacağı üzere masal paylaşımlarımız mevcuttur ancak buna ek olarak başka bölümlerde de gönderilerin eklenmesine devam edilmektedir. Şimdi anasayfamız üzerine konumlandırılmış olan bu kategorileri sayalım. Peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler kısımları web sitemizde incelenmesi mümkün olan bölümlerdir. Ayrıca yine geniş bir yelpazede içerik paylaşmak istediğimizden dolayı Güzel Sözler içerisine deneme ve şiir alt başlıkları eklenmiş durumdadır. Çocuğunuza okumak için çocuk masalları ve hikayeleri bulabileceğiniz internet sitemizde aynı zamanda eğlenceli fıkraların, şiirlerin ve denemelerinde bulunması için çalışıyor, başlıkların yeni yazılarla buluşması yönünde hazırlıklarımızı şekillendiriyoruz. Web sitemizin içinde olmasını istediğimiz kategorilerin bütünlüğü ve çeşitliliği yansıtmasını hedefledik.

kitap okumak

Bu noktada yapılan işlemler neticesinde birbirinden farklı bölümler bir araya getirilmiştir. Masal Oku platformunda hem hikaye hem de masal içerikleri bulunmakta, bunların yanı sıra diğer bölümlerde yazıların paylaşılması ile ilgilenilmektedir. Sizlerin değerli zamanınızı okuyarak değerlendirmek istediğinizde uğrayabileceğiniz bir adres olması yönünde Masal Oku için çalışmaktayız. Farklı karakter ve olay kurgusuyla hikayelerin paylaşıldığı, birbirinden değişik ve güzel şiirlerin yer aldığı, yeni bir dünyanın kapısını aralayan masalların bulunduğu internet sitemize sizi de bekliyoruz. İşlevsel olmasının yanı sıra renkli bir platform olarak okurlara sunmak istediğimiz Kısa Masallar adresi için seçtiğimiz renk tonlarının uyumuna da dikkat ettik. Sitemizde çocuklardan yetişkin bireylere kadar her kesimden insanın okuyabileceği paylaşımların bulunması için gayret gösteriyor, bu yönde çalışmaya devam ederek kategorilere yeni yazılar eklemek adına hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Nasrettin hocanın fıkralarını okuyarak keyifli zaman geçirebileceğiniz web sitemizde çocuklarınızın okuyabileceği masallarda bulabilirsiniz. Geniş odaklı düşünerek her bir köşesini itina ile tasarladığımız internet sitemizi geliştirmek için çalışıyoruz. Sizde dilerseniz Çocuklar İçin Güzel Masallar adresine geldiğinizde okuduğunuz metinlerin altına yorum bırakıp sitemizi geliştirmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir