Çocuklar İçin Hikaye

kitap


Masal Oku web sitemiz içerisinde çeşitli içerikleri barındıracak şekilde dizayn edilmiş, farklı bir yapıya sahip olması amaçlanarak kategorilere yönelik düzenlemeler gerçekleştirilmiştir. Masal paylaşımlarına yer verdiğimiz sitemizde ayrıca Hikaye Oku şeklinde bir bölümde mevcuttur. günlük olarak farklı işlerle uğraşırız ve bazen dinlenmek için mola veririz. Bu esnada herkesin tercih ettiği aktiviteler farklı olabilir. Örneğin birisi kahvesini yudumlayarak dinlenirken bir başkası okumayı tercih edebilir. Sizde okumayı sevenlerdenseniz ve hikayeler ilginizi çekiyorsa Masal Oku web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca siz değerli okurlar için internet sitemizi zenginleştirmek için birde Güzel Sözler kategorimiz vardır ki burada deneme ve şiir olarak iki kısım yer almaktadır. Çocuklara yönelik güzel metinlere yer vermeye çalıştığımız sitemizde peri masallarının yanı sıra ülkemizde bilinen masal ve fıkralar arasına giren Keloğlan Masalları, Nasrettin Hocanın Fıkraları bulunmaktadır. Çocuklar İçin Hikaye , deneme ve şiir ile geniş bir yelpazede içerikleri sunduğumuz web sitemizin güncel kalması da bizim için önemlidir. Bu sebeple düzenlemelerin itina ile yapılması hedeflenerek başlıklara yeni yazıların eklenmesine çalışılmaktadır. Masal ve hikayelerden oluşan internet sitemizi okurlar için daha geniş içerikli bir platform haline getirmek üzere eklediğimiz deneme ve şiir bölümlerine yönelikte hazırlıklarımız sürmektedir. Genel olarak birbirinden farklı ve güzel paylaşımları bir araya getirmeye gayret ettiğimiz Masal Oku adresini ziyaret ederek hem son eklenen gönderilere bakabilir, hem de hikaye, deneme veya şiir okuyabilirsiniz. Masaloku.com.tr sitemizin işlevsel bir yapıda kalmasına da dikkat edilmekte, bu çerçevede anasayfanın en alt kısmına küçük bir kısım yerleştirilmiştir. Burada popüler, rastgele ve son gönderiler bölümleri görüntülenmektedir ki sitemizi ziyaret edenlerin yazılara kolayca ulaşabilmesi için oluşturulmuştur. Gerek hikaye ve masal gerekse deneme, şiir başlıklarının düzenli bir görünüme sahip olması, aynı zamanda görselleriyle birlikte hazırlanması noktasında özenle işlemler sürdürülmektedir. Sitemizi kurduktan sonra özverili çalışmalarımız devam etmiş, yeni içeriklerin paylaşılması için gerekli adımlar atılmıştır. Tüm sitenin işlevsel olması da yine bizim için önemli bir diğer husustur ki bu sayede okurların paylaşımlara rahatlıkla erişebilmesi hedeflenmektedir.

 Bir yanda Dini Hikayeler, bir yanda nüktedan Gerçek Hikayeler, diğer tarafta İbretlik Hikayeler ile zengin bir içerik altyapısına sahip olan web sitemizi sizin için geliştirmek istiyoruz. Bu konuda bize destek olmak adına yorum yapabilir, görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Masal Oku , hikaye, şiir, fıkra gibi ayrı bölümler halinde dizayn ettiğimiz anasayfada birde üst kısımda son yayınlar şeklinde bir şerit yer almakta olup buradan eklemiş olduğumuz gönderileri takip etmeniz mümkün. İşlevsel ve düzenli bir web sitesi olmasına gayret gösterdiğimiz Masal Oku platformunu istediğiniz vakit uğrayarak inceleyebilirsiniz. Günlük işlerden yorulduğunuzda, kahvenizi alıp koltuğa uzandığınızda telefonunuzun interneti ile sitemize ulaşıp içeriklerimizi okuyabilirsiniz. Bugün değişik alanlarda oluşturulan seçenekler bireylere sunulmaktadır ve bizde web sitemize böyle bir durumu yansıtmak istediğimizden dolayı masala ek olarak diğer kısımları ilave ettik. Masaloku.com.tr adresinde neler paylamışız görmek için sizde sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Uyuyan Güzel Hikayesi ve benzer hikayeleri sayfamızdan ücretsiz okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir