Çocuklar İçin Hikaye Kitapları

kitap
kitap

Masal Oku içerisinde farklı kategorilerin yer aldığı, çocukların okuyabileceği masal ve fıkra gibi paylaşımların eklendiği bir platform olarak hazırlanmıştır. İnternet günümüzde sık kullanılan bir araç haline gelmiş, gerek araştırma gerekse bir şeyler okumak için tercih edilmektedir. Bizlerde bu durumu değerlendirerek internet üzerinden ulaşılabilecek hikaye, masal paylaşımlarını bir araya getirmek üzere harekete geçtik ve Masal Oku internet sitemizi kurduk. Anasayfasından kategorilerin içlerine kadar her bir köşesini ince dokunuşlar ile hazırladığımız web sitemiz görseller ile zenginleştirilmiştir. Anasayfa üzerinde görüntülenen bölümler Keloğlan Masalları, Nasrettin Hocanın Fıkraları şeklinde yer alırken bunlara ek olarak peri masalları da ilave edilmiştir. Çocuk masalları yanı sıra çeşitliliği sunmayı hedeflediğimiz için Güzel Sözler bölümünü de Masal Oku platformunu ziyaret eden okurlar için ekledik ve düzenledik. Burada deneme ve şiir olarak iki ayrı kısım oluşturarak sitenin genel durumuna yeni içeriklerle katkı sağlamak istedik. Hikaye okumayı seviyorsanız internet sitemize gelerek hem son paylaşılan gönderilere hem de deneme ve şiir kısımlarına bakabilirsiniz. İnternet sitemizin durumunu dikkate alarak işlevsel görünümüne olumlu etkide bulunması açısından Çocuklar İçin Hikaye Kitapları eklinde ayrı bir bölüm oluşturduk. İçerisinde kısa çocuk masalları, kısa çocuk hikayeleri şeklinde sıralanan alt başlıklar yer almakta, her birine yönelik itina ile işlemler gerçekleştirilmektedir. Masal Oku sitemizin bulunduğu konumu daha üst seviyelere taşımak, yeni adımlar atarak geniş bir yelpazede içerikler sunmak adına çalışmalarımız şekillendirilmektedir. Masaloku.com.tr adlı web sitemizi kurduğumuz ilk günden itibaren hazırlıklarımız belli bir çizgide ilerletilmiş, masaldan hikayeye, denemeden fıkraya birbirinden güzel gönderilerin paylaşılması yönünde düzenlemeler yapılmıştır. Masal Oku platformunun güncelliğini koruması bakımından gereken detaylar ile ilgilenilmektedir. Sitemizde paylaşımlara kolay ve hızlı ulaşılabilmesi için sayfanın en alt kısmında popüler, rastgele ve son gönderiler şeklinde bir pano oluşturulmuştur. Bu kısım üzerinden görselleriyle birlikte masal, hikaye ve diğer paylaşımların isimleri görüntülenmektedir. Siz değerli okurlar için internet sitemizin yeni paylaşımları içermesine özen gösterilmekte, özveri ve hassasiyetle çalışmalara devam edilmektedir. Masal Oku  platformunun kaliteli içeriklere ev sahipliği yapması hedeflenmektedir.

Hem güncel hem de çok yönlü bir site oluşturmayı istediğimizden dolayı alt başlıklara da önem verdik ve Dini Hikayeler, Gerçek Hikayeler ile İbretlik Hikayeler paylaşımları için kısımlar ayırdık. İnternet sitemize geldiğinizde kategorilere daha kolay ulaşabilmeniz adına anasayfanın üst bölümünü bunun için hazırladık. Ek olarak ise sayfanın en altına indiğinizde bulabileceğiniz bazı bölümlere yer verdik. Masaloku.com.tr adresini sizin için hazırladık, dizayn ettik ve içerikler ile buluşturduk. Web sitemize gelerek paylaşımlarımızı okuyabilirsiniz. İnternet sitemizi günün her saati ziyaret edebilir, son yayınlar arasından paylaşımlarımızı inceleyebilir, okuduğunuz içeriklere yorum yaparak düşüncelerinizi yazabilirsiniz.


Uyuyan Güzel Hikayesi ve Dini hikayeler ve benzer kategoriler için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir