Çocuklar İcin Masal

kitap okumak
kitap okumak

Masal oku internet sitemiz içerik bakımından zengin bir görünüme sahip olması için özenle hazırlanmış her bir kategori itina ile gözden geçirilerek ilave edilmiştir günlük yaşantımızda Kullanmış olduğumuz akıllı cep telefonları tablet ve bilgisayar modelleri üzerinden İnternet bağlantısını kolaylıkla edilmekte Bu da araştırma öğrenme ve ürün inceleme gibi imkânları beraberinde getirmektedir web sitemiz hem hikaye hem de çocuk masalları bakımından birbirinden güzel paylaşımlara ev sahipliği yapmaktadır Çocuklar İcin Masal platformunda önceliğimiz başlıkların Düzenli bir görünüme kavuşması yeni yazıların ilave edilmesi ve sitemizin güncel kalmasıdır bundan önce olduğu gibi Önümüzdeki günlerde de çalışmalarımız bu bilginin ışığında devam edecek web sitemizin daha iyi bir konuma gelmesi amacıyla gerekli işlemler tarafımızca gerçekleştirilecektir hikaye okumayı seviyorsanız Bununla birlikte farklı yazıları da göz gezdirmek isterseniz internet sitemiz sizleri bekliyor masal oku platformu çocukluğumuzda Büyüklerimizden duyduğumuz Keloğlan masalları ve Nasrettin Hoca’nın fıkraları gibi iki değerli içeride bünyesinde barındırmaktadır Hikaye oku kategorisi altında masal ve hikaye olmak üzere ayrı başlıklara yer verilmiştir Bu da genel itibariyle web sitemizin içerik bakımından geniş bir yelpazede hazırlanarak okurlara sunulmasını sağlamıştır. Gelişen teknoloji ve değişen koşulların etkisiyle günlük yaşantımızda telefon ve bilgisayar cihazları yardımıyla işlerimizi kolaylıkla halledebiliyoruz. Bununla birlikte bazen bir yazı okumak bilgi araştırmak ve iletişim kurmak amacıyla da interneti kullanabiliyoruz. Bu durumu değerlendiren bizler de siz değerli okurlar için masal oku adlı internet sitemizi tasarlayarak içinde birbirinden güzel paylaşımlara yer verilmiştir.  Hedefimiz Hem internet sitemizin güncel yapısını koruması hem de fonksiyonel bir yapıda kalarak aranan yazılara daha kolay ulaşılmasını sağlamaktır Bir tık uzağınızda olan Masaloku.com.tr adresine gelerek hem kendiniz hem de çocuğunuz için güzel içerikleri bir arada bulabilirsiniz. Web sitemizin hazırlanması esnasında üzerinde durduğumuz bir diğer kategoride güzel sözler olmuş bu bölüm içinde deneme ve şiir şeklinde iki kısım okullara sunulmuştur. Zaman farklı yenilikleri sahne olmakta internet aracılığıyla yazılara erişim kolaylaşmaktadır bizde yayın hayatına başlayan internet sitemizi her zaman aynı düzen ve geniş bir yelpazede içeriklerinin bulunduğu bir platform olarak okullara sunmak üzere gerekli çalışmaları sürdürmeye devam edeceğiz.

Dini Hikayeler platformunda Gerçek Hikayeler kategorisinde birçok gönderi paylaşılmış durumdadır. İbretlik Hikayeler içlerinde farklı karakterleri barındıran bazen karşımıza olağanüstü şahısların çıkabildiği anonim halk edebiyatı ürünleridir. Duyduğumuz masallar arasında yer alan Masal Oku web sitemizde mevcuttur. Bununla birlikte popüler, bilinen farklı masallarda yine sitemizde paylaşılmakta ve sizlere sunulmaktadır. Sitemize geldiğinizde peri masalları, keloğlan masalları şeklinde belirlenmiş olan kategoriler üzerinden paylaşımlara kolayca ulaşabilirsiniz. Web sitemizin adını Masal Oku olarak belirledik ancak bu değişik bölümlerde içerik eklememize elbette ki engel değildi. Bu düşünce ekseninde Hikaye Oku kategorisini siteye ilave ederek içerik yelpazesini daha geniş bir konuma getirdik.

Masallar dünyasında Uyuyan Güzel Masalını sitemizden okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir