Çocuklar İçin Masal Kitabı

kitap

Masal Oku internet sitemiz birbirinden farklı kategorilerin yer alacağı bir platform şeklinde hazırlanmıştır. Özenli bir hazırlık süreci kapsamında hangi başlıkların ekleneceğine karar verilerek daha sonra içeriklerin paylaşılmasına geçilmiştir. Web sitemizin geniş bir yelpazede paylaşımları içermesi üzerinde durulmuş, bu noktada bir konuya yoğunlaşmak yerine muhtelif başlıklarda gönderilere yer vermek amacıyla çalışmalar gerçekleştirilmiştir. Masal Oku  ve hikayeler ile birlikte Nasrettin Hoca Fıkralarının da yer aldığı Masal Oku platformunun güncel yapısını koruması için başlıklara yeni paylaşımların eklenmesi yönünde hazırlıklarımız devam etmektedir. Hikaye okumayı seviyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilir, son eklenen içeriklere göz gezdirebilirsiniz. İnternet sitemizi kurarken anasayfa düzeninin paylaşımlara kolay ulaşılması için işlevsel bir görünüme sahip olması hedeflenmiş, bu doğrultuda işlemler yapılarak belirlenen bölümler ilave edilmiştir. Anasayfa üzerinden görüntülenebilen Hikaye Oku kategorisinin altında Çocuklar İçin Masal Kitabı ve hikayeleri şeklinde alt başlıklara yer verilmiştir. Çalışmalarımıza web sitemizin içerik bakımından zengin olması için yeni paylaşımların ilave edilmesi adına yön verilmektedir. Bu anlamda düşünülen ve sitemiz bünyesinde yerini alan bir diğer kategori Güzel Sözler adını taşımakta, içinde deneme ve şiir bölümleri bulunmaktadır. Hikaye Oku platformunun fonksiyonel bir yapıda olmasına özen gösterilmektedir. Sayfanın en alt kısmında bir panel oluşturularak buraya popüler, rastgele ve son gönderiler olmak üzere üç ayrı kısım dâhil edilmiştir. Gerek deneme ve şiir gerekse hikaye ve masal ile fıkra bölümlerine yönelik hazırlıklarımız sürmekte, düzenlemeleri ile ilgilenilerek yeni gönderilerin paylaşılmasına çalışılmaktadır. Masaloku.com.tr adresinde hikayeden şiire, fıkradan masala birçok gönderi bulunmakta, internet sitemizin çeşitliliği yansıtması hedeflenmektedir. Sitemizi kurduğumuz günden bugüne çalışmalarımız aynı özveri ile sürmekte, çocukların okuyabileceği içerikleri kategorilere eklemek üzerine gerekli hazırlıklar tarafımızca yapılmaktadır. Bundan sonrada aynı hassasiyet ile web sitemizle ilgilenilerek yeni gönderiler ile buluşması sağlanacaktır. Masal Oku sitemizde incelenmesi mümkün olan birden fazla bölüm mevcuttur ve her biri için düzenlemeler yapılmaktadır. Peri Masalları da yine web sitemiz bünyesinde yerini almış başlıklardan bir tanesidir. İstediğiniz zaman internet sitemize gelerek hikaye okuyabilir, dilerseniz deneme ve şiir ile birlikte diğer bölümlerdeki paylaşımları inceleyebilirsiniz.

Dini Hikayeler kısmında Gerçek Hikayeler ve İbretlik Hikayeler okumayı sevenler için gönderiler paylaşılmaktadır. Böylece genel bir çerçeveden baktığımızda sitemizin yapısının çeşitliliği yansıtması hedeflenmiş, bunun için işlemlerin yapılması ile ilgilenilerek birbirinden değişik kategoriler bir araya getirilmiştir. Masal Oku platformunda bugün hikayeden şiire, fıkradan masala türlü içerikler yer almakta, yeni yazıların eklenmesi içinde çalışmalara yön verilmektedir. Ayrıca web sitemizin güncel yapısını koruması da üzerinde durulan ve değinilen konu başlıklarından biri olup buna dairde uygulamalar yapılmaktadır. ocuk masalları, hikaye, şiir gibi muhtelif bölümlerde yer verilen gönderiler ile içerik zenginliğini sağlamayı hedeflediğimiz web sitemizin işlevsel yönüne de odaklanılmış, tasarım bu doğrultuda şekillendirilmiştir.

Uyuyan Güzel hikayesi için Çocuk hikayeleri sitemizi takip edebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir