Çocuklar İçin Masallar

kitap
kitap

Masal Oku platformunda masallarla birlikte hikayelere de yer verilmiş, işlevsel bir görünüme sahip olması bakımından düzenlemeler özenle yapılmıştır. İnternet sitemizi kurarken öncelikler belirlenmiş, bu doğrultuda adımlar atılarak genel çerçevesi oluşturulmuştur. İnternet bağlantısına artık birçok noktadan erişebiliyoruz ve bu da bize yazı okuma, bilgi öğrenme, işlem yapma gibi çeşitli imkânları sunuyor. Web sitemizde online olarak ziyaret edebileceğiniz bir alan şeklinde tasarlanmış, içine güzel masal ve hikayeler eklenmiş, çalışmalar bununla sınırlı tutulmayarak içerik yelpazesi genişletilmiştir.

Çocukların okuyabileceği paylaşımlara yer vermeye gayret ettiğimiz internet sitemiz farklı kategorilere ev sahipliği yapmaktadır ki bunlardan bir tanesi Güzel Sözler adıyla ilave edilmiş, alt başlık olarak ise deneme ve şiir seçilmiştir. Biraz öncede belirttiğimiz gibi amacımız bir konuya odaklanmak değil birden fazla bölümün web sitemizde bulunmasını sağlamaktır. Hikaye Oku kısmı da sitemiz üzerinden incelenmesi mümkün olan bir diğer alandır. Temamızı tasarlarken Keloğlan Masalları ile birlikte ülkemiz sınırları içersinde bilinen ve sevilen Nasrettin Hocanın Fıkralarının da bölümlerin arasında yer almasını istedik. Zengin içeriğiyle göz doldurmasını hedeflediğimiz Masal Oku adlı internet sitemizi mevcut konumundan bir üst seviyeye taşımak içinde azim, kararlılık ve özenle çalışmalarımız sürmektedir.

Çocuklar İçin Masallar , peri masalları şeklinde sıralanan bölümlerin haricinde sitemizin anasayfa düzeninde kendisine yer bulan birde pano vardır ki buraya sayfanın en alt kısmına inerek ulaşabilirsiniz. Hem popüler hem de rastgele ve son gönderiler olmak üzere üç ayrı başlığı birleştiren bu panel üzerinden merak ettiğiniz, ilginizi çeken metinlere tıklayarak okumaya başlayabilirsiniz. Masaloku.com.tr için hazırlıklarımız kapsamında listenin üst sıralarına yerleştirdiğimiz ilkelerimizden biri sitenin güncel yapısını korumasıdır. Bu sebeple yeni yazıların ilave edilmesi, işlevsel görünümüne katkıda bulunmak, çalışmaları geniş bir çerçevede sürdürmek noktasında işlemler gerçekleştirilmektedir. İnternet bağlantısı üzerinden kolayca erişim sağlayabileceğiniz internet sitemizi daha da geliştirmek adına uygulamaların yapılması üzerinde durulmakta, yeni neler yapılabilir sorusu üzerine düşünülmektedir. Gün içinde bir şeyler okumak isterseniz çok sayıda paylaşımı bünyesinde barındıran web sitemize uğrayabilir, hikaye, deneme ve şiir kategorilerini gezebilir, son eklenen içerikleri inceleyebilirsiniz.

Dini Hikayeler Tabi bu durum misal bir telefon alacakken farklı modellere bakma imkânı tanırken aynı şekilde bir masal okumak isteyenlere de değişik paylaşımları sunmaktadır. Gerçek Hikayeler web sitemizin genel manada bir düzen ve bütünlük halinde yapısının tamamlanmasını isteyerek çalıştık. Böylece anasayfadan diğer kısımlara ve bazı küçük ama bizim için önemli detaylara kadar muhtelif konularla ilgilendiğimiz İbretlik Hikayeler adresi bugünkü konumu ile okurlara sunuldu. Beş dakikayı dahi okuyarak geçirmeyi sevenlerdenseniz, çocukluğunuzda okuduğunuz Masal Oku unutamıyor, yeniden okumak istiyorsanız web sitemize gelebilirsiniz. Çünkü farklı masalların haricinde sitemiz Hansel ve Gretel gibi bilinen masallara da ev sahipliği yapmaktadır. Çalışmalarımız ise yeni içeriklerin mevcut kategorilere eklenip düzenlenmesi üzerine devam etmektedir. Ayrıca Uyuyan Güzel masalını da sitemizden okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

vulputate, consequat. sed felis ut et, ut