Çocuklar ve Büyükler İçin Fıkralar

kitap

Hikaye Oku web sitemiz çocukların yeni uğrak yeri olabilir zira içerisinde birçok masal mevcut. Hem basit hem de işlevsel bir anasayfaya sahip sitemizi çocuklarda rahatlıkla kullanarak masal ve hikayelere ulaşabilirler. Çocukların arkadaşlarıyla paylaşabileceği fıkralarda yine sitemiz bünyesinde yerini almış durumda. Peki, web sitemizi hazırlarken hangi konular üzerinde durduk ve hazırlıklarımızı nasıl tamamladık? Bu soruya öncelikle farklı kategorileri bir araya getirme düşüncesiyle hareket ettik şeklinde bir cevap verebiliriz.

Geniş bir yelpazede içeriklerle zenginleştirmeyi hedeflediğimiz sitemiz muhtelif başlıklara ev sahipliği yapmakta, bu bölümlere ise anasayfa üzerinden erişilebilmektedir. Masal Oku platformunda yer verdiğimiz kategoriler arasında peri masalları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler yer almaktadır. Kısa Masalları şeklinde paylaşımların yer aldığı sitemizde aynı zamanda Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir alt başlıkları bulunmaktadır. Fakat çalışmalarımızı daha genişleterek yeni bölümleri eklemek istediğimizden dolayı ülkemizde bilinen masallardan olan keloğlan masalları ile Nasrettin hocanın fıkraları da web sitemiz bünyesine dâhil edilmiştir.

kitap okumak

İşlemlerimiz kapsamında sitenin genel bütünlüğünü koruyarak güncel kalmasını sağlamak amacıyla hazırlıklara yön verilmektedir. Sitemizi tasarlarken okunacak yazıları bölümlere ayırdık ve böylece daha kolay bulunabilmesini hedefledik. Hikaye, masal veya denemelerin aynı kategori altında olması karışık bir görüntüye sebebiyet vereceğinden hepsi için ayrı bir alan oluşturduk ve içerikleri bu doğrultuda ekledik. Teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanarak hazırlamış olduğumuz web sitemizde geride kalan yıllardan günümüze kadar ulaşmış Keloğlan masallarını bulabilirsiniz. Sitemizde okuduğunuz metinlere yorum bırakmanız bizim siteyi geliştirmemiz için katkı dağlayacaktır.

Web sitemizde her yaştan okura hitap edebilecek paylaşımların olması için çalışmakta, bu yönde hazırlıklar yapmaktayız. Sitemizde okuduğunuz bir yazıyı tekrar okumak isterseniz arama butonundan arayabilirsiniz. Web sitemize eklenecek olan masallar ve diğer yazılar itina ile seçilmektedir. Nasrettin Hoca Fıkraları  adresinde hem hikaye ve masal hem de deneme, şiir ve fıkralar yer almakta, çeşitli kategorilerde gönderiler paylaşılmaktadır. Okumayı seviyorsanız web sitemiz bünyesinde ilginizi çekecek yazılar bulabilir, beğendiğiniz metinleri isterseniz arkadaşlarınıza gönderebilir, onlarla paylaşabilirsiniz. Masal Oku platformunda siz değerli okurlar için güzel içeriklerin bulunması adına çalışmayı sürdürüyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

felis suscipit lectus eget venenatis, quis