Çocuklara Masallar

kitap
kitap


Masal Oku
web sitemiz hem hazırlanış hem de okurlara sunulması bakımından özenle dizayn edilerek her köşesinin güzel bir görünüm içermesi hedeflenerek tamamlanmıştır. Bugün artık birçok alanda imkânlar ve opsiyonlar çeşitliliği hayatımıza yansıtmakta, teknolojinin gelişimi ile erişimin kolaylaştığı internet ister bir araştırma isterse bir yazı okuma konusunda olsun kolaylığı beraberinde getirmektedir. Sizlere takdim etmiş olduğumuz Masal Oku platformu online olarak hikaye, masal ve daha birçok metni ilgili kategoriler üzerinden bünyesinde barındırmaktadır. Çalışmalarımızın odak noktası web sitemizin bir bütünlük içinde olması, başlıkların birbiriyle bağlantılı kalması ve yazıların görsellerle desteklenmesi yönündedir. Bundan dolayı metinlerin eklenmesinden sayfa düzenine kadar değişik hususlarda işlemler gerçekleştirilmektedir. Ülkemizde bilinen ve sevilen masalların, fıkraların sitemizde bulunması bakımından da gerekli adımlar atılarak Keloğlan Masalları, Nasrettin Hocanın Fıkraları kategoriler arasına dâhil edilmiştir. Çocuklara Masallar yanı sıra değişik içeriklere ev sahipliği yapmasını istediğimiz Masal Oku adresinde Güzel Sözler kısmı bulunmakta, burada da deneme ve şiir bölümleri görüntülenmektedir. Bütünlük olarak işlevsel görünümünü koruması, yazılara kolay ulaşılması ve incelenmesi vb detaylarla yakından ilgilenilmekte, hem masal hem de Hikaye Oku başlıkları üzerine çalışmalar sürdürülmektedir. Sitemizin ilk kuruluşu ve bugünkü hali arasında geçen zaman içerisinde hazırlıklarımız aynı tertipte devam ettirilmiştir. Hikaye okumayı seviyorsanız bu konuda yapmış olduğumuz paylaşımları incelemek veya çocuğunuzun ilgisini çekecek masal ve hikaye yazıları için sizde web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Masaloku.com.tr adresinde hazırlanış açısından belli bir sisteme yerleştirilmiş olan kategorilerde içerikler mevcuttur. Ayrıca sizin için birde pano oluşturduk. Anasayfanın en alt kısmında popüler, rastgele ve son gönderiler bölümlerinin bulunduğu panel üzerinden okumak istediğiniz yazılara tıklayabilirsiniz. Gün çeşitli işlerle ilgilenmekle geçerken bazen küçük bir mola verdiğinizde online olarak hikaye okumak isterseniz sizi de Masal Oku sitemize bekliyoruz. Çalışmalarımız belli bir çizgide sürdürülmekte ve sitemizin temasıyla uyumlu düzenlemeler yapılmaktadır. Masaldan şiire, fıkradan hikayeye geniş bir skala üzerinden yazıları okurlara sunan web sitemize dair işlemler her zaman olduğu gibi bundan sonraki dönemde de aynı özen ile devam ettirilecektir.

Dini Hikayeler ile birlikte Gerçek Hikayeler ve şiirleri de bünyesinde barındıracak şekilde tasarladığımız internet sitemizin güncel kalmasını da istiyoruz ve bu amaçla çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Yeni içeriklerin eklenmesinden anasayfanın ve kategorilerin düzenine kadar geniş bir yelpazede devam eden hazırlıklarımız ile İbretlik Hikayeler platformu için çalışmaya devam ediyoruz. Gün içerisinde vaktiniz olduğunda bir şeyler okumak isterseniz sizi de internet sitemize bekleriz. İnternet sitemizin tasarımı ile ilgilenirken başlıkların düzenli bir şekilde durmasına özen gösterdik ve içeriklerin eklenmesi ile ilgilendik. Masal Oku Web sitemizin içerisinde çocukların da büyüklerinde ilgisini çekebilecek yazıların bulunması amacıyla hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Renkli bir platform olması yönünde çalıştığımız Masaloku.com.tr adresinin içerik yönünden de zengin bir görüntü kazanmasını hedefliyoruz. Hikaye, deneme, fıkra gibi hepsi birbirinden farklı başlıklarla bezenmiş olan sitemizde yeni gönderilerin paylaşılması noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Uyuyan Güzel Masalları ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir