Çocuklara Masallar

kitap

Hikaye Oku sitemizin adında yer verdiğimiz gibi masal paylaşımları içeren bir platformdur. Okumak adeta yeni dünyalara kapı aralamak demek çünkü elimize aldığımız bir kitabın içinde sürükleyici hadiseler, değişik karakterler ve farklı serüvenlere tanık olabiliyoruz. Bu da saatlerin nasıl geçtiğini anlamadan okumaya dalmak şeklinde bir devamlılığı getirebilmekte. Sizde eğer okurken dış dünyadan gelen sesleri unutuyor, tamamen kitaba adapte oluyor veya okuduğunuz yazıyla ilgileniyorsanız, kısacası okumayı seviyorsanız web sitemize uğramanızı tavsiye ediyoruz. İçerik bakımından çeşitliliği yansıtan, zengin bir yapıya kavuşan bir platform hayaliyle çıktığımız bu yolda sizlere Masal Oku sitemizi hazırlayarak sunduk. Peki, içinde neler var derseniz hemen kısa bir özet geçelim. Başta tabi ki yazımızın başında da belirttiğimiz üzere çocuk masalları mevcut. Hayatımızda karşılaşmakta olduğumuz seçenekleri değerlendirip bizde web sitemize bu durumu uygulamak istediğimiz için eklediğimiz diğer kısımlar ise şöyle; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ,Hikaye Oku ve Güzel Sözler. Şimdi birazda bu kategorilerde hangi paylaşımlar var onları sayalım; keloğlanın umudu, keloğlanın değirmeni, parayı veren düdüğü çalar fıkrası, Hansel ve Gretel web sitemizde bulunan gönderilerden sadece birkaçı.

kitap okumak

Ayrıca Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir içerikleri mevcut ki bu bölümlerde yer vermiş olduğumuz paylaşımlara ömrü tükenmiş bir köprü yalnızlığı şiirini ve bugün altı yaşındayım deneme yazısını örnek gösterebiliriz. Çocukların kolay bir şekilde kullanabilmesi açısından sitemizde tasarımı mümkün mertebe sade olarak tercih edip buna göre kategori düzenlemelerini tamamladık. Çocuğunuz kendisi için masal paylaşımlarını bulabileceği gibi sitemizde sizde kendiniz için kategorilere göz gezdirebilirsiniz. Amacımız hem sizin hem de çocuğunuzun okuyabileceği gönderileri paylaşmak olduğundan dolayı bu kapsamda hazırlıklarımıza yön vermekteyiz. Genel bir değerlendirme yaptığımızda ve sitemizin bugünkü şeklini ele aldığımızda rahat bir dizayna sahip olduğunu, aynı zamanda farklı kategorilerde paylaşılmış pek çok gönderiye ev sahipliği yapan bir platform olduğunu söyleyebiliriz. Kısa Masallar adresine bilgisayarınızdan veya telefonunuzun internet bağlantısı üzerinden ulaşmanız mümkün. Kendinize ayırdığınız zamanı okuyarak geçirmeyi düşünürseniz web sitemizdeki paylaşımları görmek üzere Masal Oku adresine uğrayabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir