Çocukları Eğlendirirken Bilgilendiren Masallar

kitap

Hikaye Oku sitemiz içinde yer vermeye karar verdiğimiz kategorileri seçerken göz önünde bulundurduğumuz hususlardan biri çeşitlilik olmuş, buna göre işlemler başlatılmıştır. Genel yapısında çeşitliliğe verdiğimiz önem ile hazırladığımız web sitemizde Gerçek Hikayeler yanı sıra büyüklerinde okuyabileceği paylaşımların olması yönünde adımlar attık. Böylece bugün baktığımızda web sitemizde başta Dini Hikayeler olmak üzere birçok gönderinin yer aldığını görüyoruz. Şimdide hangi kategorileri eklediğimizden bahsedelim. Sitemizin anasayfasında düzenli görünüm hedefleyerek uygulamaları gerçekleştirdik, belirlenen başlıkları konumlandırırken de yine sistemle uyumlu bir görüntü yakalamaya gayret gösterdik. Masal Oku platformunu ziyaret eden bireylerin inceleyebileceği bölümler ise şu şekilde; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler. Ancak burada belirtmemiz gereken bir detay mevcut ki o da güzel sözler bölümü içerisine deneme ve şiir başlıklarını ilave etmiş olmamız. Yani geniş bir çerçevede web sitemizi ele aldığımızda masal ile birlikte, hikaye, deneme, şiir, fıkra bölümlerini içerdiğini, pek çok gönderiye ev sahipliği yaptığını söylemek mümkün.

kitap okumak

 Elbette ki çalışmalarımız yeni içeriklerle sitemizi buluşturmak yönünde devam etmekte. Okumayı seviyorsanız, hikayeler, denemeler, şiirler ilginizi çekiyorsa web sitemize bir göz atmaya ne dersiniz? İbretlik Hikayeler platformunun içerik anlamında zengin bir yapıya kavuşmasını sağlamak adına adımlarımızı atıyor, kategorilere yeni gönderiler eklemek üzerine hazırlıklarımıza yön veriyoruz. İster işe giderken ister evinizde dinlenirken bir tık uzağınızda olan internet sitemize gelerek paylaştığımız metinleri inceleyebilir, okuduğunuz yazılara yapacağınız yorumlar ile Masal Oku platformunu geliştirmemiz için bize destek olabilirsiniz. Çocukların okuyabileceği masallar, arkadaşlarıyla paylaşabilecekleri fıkralara yer vermek üzere çalıştığımız internet sitemizde birbirinden değişik bölümler yer alıyor. Bu arada sitenin genel durumunu gözden geçirmeyi unutmuyor, çalışmalarımıza kararlılıkla devam ederek yeni gönderileri paylaşmak adına hazırlıklarımızı ilerletiyoruz. Kısa Masallar adresinde bugün farklı kategorilerde birçok gönderi mevcut. Web sitemizi istediğiniz vakit ziyaret edip başlıklarda bulunan yazıları inceleyebilir, ilginizi çeken gönderileri okuyabilir, dilerseniz arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Geniş odaklı düşünerek, muhtelif bölümleri bir araya getirdiğimiz web sitemizdeki kategorileri yeni içeriklerle buluşturmak amacıyla çalışmaya devam ediyoruz. En güzel peri masalları ve Uyuyan Güzel masalını sitemizden okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir