Çocuklarınız Öğrenirken Eğlensin

kitap okumak

Hikaye Oku platformunda sizler için farklı başlıklar ve içerikleri bir araya getirmiş bulunuyoruz. Günlük yaşamın yoğunluğu esnasında verdiğiniz molada, iş dönüşü ya da okula gidiş yolunda bir şeyler okumayı düşündüğünüzde web sitemize uğramak ister misiniz? Bir tık uzağınızda olan internet sitemizin hazırlıklarına başladığımız dönemde odaklandığımız hususlar arasında çeşitlilik başlığı yer alıyordu ve bizde buna uygun olarak adımlarımızı attık, sitemizi kurduk. Masal Oku adresinde sitenin adından da anlaşılacağı gibi başta çocuk masalları bulunmakta, ancak dediğimiz gibi çeşitlilik konusuna gösterdiğimiz özen çerçevesinde başka kategorilerde eklenmiştir. Web sitemize uğradığınızda görebileceğiniz bölümlerden ikisi masal içermekte olup peri masalları ve keloğlan masalları adını taşımaktadır. Nasrettin Hoca Fıkraları donattığımız Hikaye Oku ve içinde deneme ile şiir alt başlıkları olan Güzel Sözler kısımları ise sitemizde incelenmesi mümkün olan diğer bölümlerdir. Bu kadar mı? Elbette ki hayır, sizin yüzünüzü gülümsetecek, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz Nasrettin hocanın fıkraları da yine web sitemizin ev sahipliği yaptığı kategoriler arasındadır.

kitap

 Masal, hikaye, deneme, deneme, şiir derken birbirinden farklı kategoriler ile süslemiş olduğumuz internet sitemize yeni yazıların eklenmesi hedeflenmekte, bu doğrultuda çalışmalara hız verilmektedir. Okumak için kendinize zaman ayırıyorsanız web sitemizi ziyaret ederek neler paylaştığımızı görebilir, gönderileri inceleyebilir, kategoriler arasında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Geniş odaklı düşünerek birden fazla başlığa yer verdiğimiz web sitemizi geliştirmek istiyor, bunun için çaba gösteriyoruz. Bu konuda bize sitemizde okuduğunuz yazıların altına yorum yaparak destek olabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bugün bir örnek vermek gerekirse telefon alacağımız zaman alternatifleri görmekte, ihtiyacımıza uygun özellikleri barındıran bir modeli seçebilmekteyiz. Bizlerde seçenek konusunu sitemize taşıyıp, okurlara alternatifler sunmak gayesiyle değişik kategorileri dâhil ettik. Web sitemizin anasayfasının düzenine de yine özen gösterdik ve karışıklığı önlemek için belirlediğimiz nizama uygun olarak başlıkların yerleştirilmesi işlemini tamamladık. Masaloku.com.tr adresine geldiğinizde anasayfanın üst kısmında konumlandırılmış olan kategorileri görebilir, istediğiniz bölüme buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Kısa Masallar web sitemizi hazırlarken gösterdiğimiz itina bugünkü çalışmalarımız içinde geçerli olup yeni yazıların paylaşılması amacıyla hazırlıklara yön verilmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Midasin-dokunusu

Midas’ın Dokunuşu

Midas’ın Dokunuşu Bu kral Midas’ın hikayesi. Bundan yüzyıllar önce güzel bir krallık varmış. Bu krallık …

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir