Çocuklarınız Öğrenirken Eğlensin

kitap okumak

Hikaye Oku platformunda sizler için farklı başlıklar ve içerikleri bir araya getirmiş bulunuyoruz. Günlük yaşamın yoğunluğu esnasında verdiğiniz molada, iş dönüşü ya da okula gidiş yolunda bir şeyler okumayı düşündüğünüzde web sitemize uğramak ister misiniz? Bir tık uzağınızda olan internet sitemizin hazırlıklarına başladığımız dönemde odaklandığımız hususlar arasında çeşitlilik başlığı yer alıyordu ve bizde buna uygun olarak adımlarımızı attık, sitemizi kurduk. Masal Oku adresinde sitenin adından da anlaşılacağı gibi başta çocuk masalları bulunmakta, ancak dediğimiz gibi çeşitlilik konusuna gösterdiğimiz özen çerçevesinde başka kategorilerde eklenmiştir. Web sitemize uğradığınızda görebileceğiniz bölümlerden ikisi masal içermekte olup peri masalları ve keloğlan masalları adını taşımaktadır. Nasrettin Hoca Fıkraları donattığımız Hikaye Oku ve içinde deneme ile şiir alt başlıkları olan Güzel Sözler kısımları ise sitemizde incelenmesi mümkün olan diğer bölümlerdir. Bu kadar mı? Elbette ki hayır, sizin yüzünüzü gülümsetecek, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz Nasrettin hocanın fıkraları da yine web sitemizin ev sahipliği yaptığı kategoriler arasındadır.

kitap

 Masal, hikaye, deneme, deneme, şiir derken birbirinden farklı kategoriler ile süslemiş olduğumuz internet sitemize yeni yazıların eklenmesi hedeflenmekte, bu doğrultuda çalışmalara hız verilmektedir. Okumak için kendinize zaman ayırıyorsanız web sitemizi ziyaret ederek neler paylaştığımızı görebilir, gönderileri inceleyebilir, kategoriler arasında bir gezintiye çıkabilirsiniz. Geniş odaklı düşünerek birden fazla başlığa yer verdiğimiz web sitemizi geliştirmek istiyor, bunun için çaba gösteriyoruz. Bu konuda bize sitemizde okuduğunuz yazıların altına yorum yaparak destek olabilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bugün bir örnek vermek gerekirse telefon alacağımız zaman alternatifleri görmekte, ihtiyacımıza uygun özellikleri barındıran bir modeli seçebilmekteyiz. Bizlerde seçenek konusunu sitemize taşıyıp, okurlara alternatifler sunmak gayesiyle değişik kategorileri dâhil ettik. Web sitemizin anasayfasının düzenine de yine özen gösterdik ve karışıklığı önlemek için belirlediğimiz nizama uygun olarak başlıkların yerleştirilmesi işlemini tamamladık. Masaloku.com.tr adresine geldiğinizde anasayfanın üst kısmında konumlandırılmış olan kategorileri görebilir, istediğiniz bölüme buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Kısa Masallar web sitemizi hazırlarken gösterdiğimiz itina bugünkü çalışmalarımız içinde geçerli olup yeni yazıların paylaşılması amacıyla hazırlıklara yön verilmektedir.

-

Avatar

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir