Çocuklarınızla Birlikte Okuyabileceğiniz Masallar

kitap okumak

Hikaye Oku platformunu hazırlarken gösterdiğimiz dikkat bugünde aynı şekilde devam etmekte, internet sitemizin gelişmesi hedeflenerek çalışmalar sürdürülmektedir. Web sitemizde bulunan bölümlerde bu çerçevede özenle seçilmiş, yerleştirme aşamasında da düzenden ödün vermeden ve sadeliği bırakmayarak bir konumlandırma işlemi gerçekleştirilmiştir. İnternet sitemizi hazırlama esnasında ilk sıraya koyduğumuz çalışma konularından biri çocuklar için paylaşım yapmak olmuştur ve kategoriler belirlenirken de bu husus göz önünde bulundurulmuştur. Masal Oku adresinde çocuk masalları olarak yapılan paylaşımlar peri masalları ve keloğlan masalları bölümlerinden okunabilir. Ancak tüm sitemize yayılan diğer paylaşımlarımıza bakarak da yine masal ve hikayelere ulaşmanız mümkündür. Güncel olarak kalması adına çalıştığımız, bununla beraber etkin ve aktif bir platform olması yönünde uygulamalar yaptığımız web sitemizin içerisinde bulunan bölümlerden ikisi hikaye oku ve güzel sözlerdir. Burada hemen bir dipnot belirtelim; güzel sözler kısmında deneme ve şiir içeriklerine yer verilmektedir. Devam ettiğimizde web sitemizde birde fıkra bölümünün bulunduğunu görüyoruz ki burada da Nasrettin hocanın birbirinden nüktedan fıkraları paylaşılmaktadır.

 Genel olarak değerlendirerek hem yapısal bütünlüğünü sağlamaya çalıştığımız hem de okurlar için güzel içeriklerle buluşturmak üzere hazırlıklara devam ettiğimiz Masal Oku platformunu sizde istediğiniz zaman ziyaret ederek paylaşımlarımıza göz gezdirebilirsiniz. Okumayı sevenler için farklı masallar, güzel şiirler, denemeler, eğlenceli fıkralar ve hikayeler eklenen internet sitemizi hala ziyaret etmediyseniz sizi davet ediyoruz. Web sitemizi hazırladık, içine kategorileri koyduk ve yazıları ekledik. Peki, çalışmalarımız sadece bu kadar mıydı? Elbette ki hayır çünkü biz renk seçiminden her bir köşesine web sitemizin detaylarıyla ilgilendik. Web sitemize geldiğinizde beyaz tonların ağırlıkta olduğunu, buna kırmızı ve sarı renklerinin eklenmesiyle renkli bir görünüm elde edildiğini göreceksiniz. İnternet sitemizin göz yormayan bir tasarımla okurlara sunulmasını istediğimizden dolayı dizaynda bu düşüncemiz ekseninde şekillenmiştir. Kısa Masallar adresine uğradığınızda dilerseniz son yayınlar kısmından paylaştığımız içerikleri görebilir, dilerseniz kategorilere tıklayarak diğer metinlere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizi geliştirmek amacıyla çalışmaya bundan sonra da devam edeceğiz ve siz değerli okurlar için güzel içerikler eklemek içinde hazırlıklarımızı sürdüreceğiz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Midasin-dokunusu

Midas’ın Dokunuşu

Midas’ın Dokunuşu Bu kral Midas’ın hikayesi. Bundan yüzyıllar önce güzel bir krallık varmış. Bu krallık …

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir