Çocukluk Masalları

kitap okumak

Hikaye Oku internet sitemizi hazırlarken özenle çalıştık ve kategori seçiminde de yine itina ile hareket ederek tercihlerimizi yaptık. Web sitemiz bünyesinde birden fazla kategoriyi barındırmakta, her bir bölüm ile ilgilenilerek çalışmalar gerçekleştirilmekte ve yeni yazıların eklenmesi konusunda işlemler sürdürülmektedir. Çocuk masalları olarak başladığımız bu yolculuğumuzda bize daha sonra hikayeler ve diğer bölümlerde eşlik etti. İnternet sitemizin genel olarak birçok gönderiyi içermesini istediğimizden dolayı bu durum başlık seçimine de yansıdı. İstediğiniz zaman uğrayarak web sitemizde son olarak neler paylaşıldığını görebilirsiniz. Web sitemizin durumuna uygun seçtiğimiz başlıklardan birkaçı peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hoca fıkraları şeklindedir. Tabi bunlara birde hikaye oku ve güzel sözler kısımları dâhil edilmiş, daha da genişletilen çalışma çizgisine alt başlıklarda eklenerek deneme ve şiir gönderileri paylaşılmıştır. Web sitemizi oluşturan tüm bu bölümlerin dizaynı ile yakından ilgilenilmiş, çalışmalarda gerekli noktalarda gönderilere görseller ilave edilerek daha renkli bir görünüm elde edilmiştir. İnternet sitemizde çocukların okurken keyifli zaman geçirebileceği türlü masalların bulunması çabasıyla çalışmalarımız sürmekte. Masal Oku platformu kendine has tasarımı ve sadeliğiyle sizlere sunuluyor.

kitap

Görünüşü yalın olarak seçmemizdeki sebep ise bizim için önemli olan kaliteli içeriklerin paylaşılması, dolayısıyla renk ve bütünlük açısından yakaladığımız uyumu gönderiler ile dengeleyerek web sitemizi tamamlamış olduk. İnternet sitemize uğradığınızda renklerin uyumunu görebilir, kategorileri dolaşarak ilgilendiğiniz yazılara tıklayabilir, dilerseniz yorumlarınızla düşüncelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Web sitemizde çalışmalarımıza işlevsellik özelliği de konu olmuş, bunun için tasarımda çocuklarında kullanabileceği şekilde bir düzen tercih edilerek muameleler yapılmıştır. Masal Oku adresinde sizde masallar okuyarak çocukluğunuzu hatırlayabilir, hikayelere göz gezdirebilir, eklenen deneme ve şiirleri inceleyebilirsiniz. Kısa Masallar adresini hazırlarken düşündüklerimiz bir bir uygulamaya geçirilmiştir. Şöyle bir bakıp değerlendirme yaptığımızda farklı kategorilerin yer aldığı internet sitemizin içerik bakımından da zengin bir yapıya kavuşmak üzere olduğunu söyleyebiliriz. Çalışmalarımızda web sitemizdeki bölümlere yeni yazıları eklemek kadar bu yazıların seçimi konusunda da dikkatli davranılmaktadır. Sizde Masal Oku internet sitemizi ziyaret edip paylaşımlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir