Coxuk Masallari

kitap okumak

Masal Oku internet sitemizde birden fazla kategoriye yer vererek seçenekleri bir araya getirmeyi istedik ve bu doğrultuda hazırlıklara başladık. Günümüzün koşullarında bir örnek vermek gerekirse bir giyim mağazasına girdiğimizde ürünlerin alternatiflerini görürüz veya kitapçıya baktığımızda farklı kitaplarla karşılaşırız. Bu durum hayatımızın çeşitli alanlarında geçerlidir. Bizde web sitemizi tasarlarken geniş odaklı düşündük ve içinde bir alan olması yerine muhtelif bölümlerin bulunması yönünde adımlar attık. Başta sitemize adını veren masal paylaşımları olmak üzere hikayelere de yer verdiğimiz sitemizde bulabileceğiniz bölümler peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Hikaye Oku ve Güzel Sözler şeklinde anasayfaya yerleştirilmiştir. Yolculuğa çıktığınızda veya gün içinde ilgilendiğiniz işinize ara verdiğinizde bir şeyler okuyarak vaktinizi değerlendirmek isterseniz birbirinden farklı paylaşımların yer aldığı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Masal Oku platformunun tasarımında çok fazla detay kullanarak karışık bir görüntü oluşmasını istemediğimizden dolayı basit ve rahat bir dizayn tercih ettik. Okurların kategorilere daha kolay ulaşabilmesi içinde anasayfada düzeninin sistemle uyumlu bir görüntü yakalamasını sağladık.

kitap okumak

Şiir ve deneme sevenleri de unutmayarak bu alanlara ilişkin paylaşımları sitemizde bulunan Güzel Sözler kısmına ekledik. Okumayı seven biriyseniz, farklı kategorileri bir arada görmek isterseniz web sitemize gelebilir, hikayeden denemeye, şiirden masala kadar geniş bir yelpazede paylaşılan gönderileri inceleyerek ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Çocuk masalları şeklinde içeriklere de yer verdiğimiz sitemizde hem çocuklar hem de büyükler için yazıların bulunması yönünde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sitemize geldiğinizde Nasrettin hocanın fıkralarını okuyabilir, dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşarak keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca sitemizde okumuş olduğunuz gönderilerin altına yorum yazarak da sitemizi geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. Genel manada çok yönlü bir platform olması adına hazırlıklar gerçekleştirdiğimiz Masal Oku adresinde muhtelif bölümler tek bir çatı altında toplanmıştır. Kısa Masallar sitemizi kurmak için işlemlere başladığımızda anasayfanın düzenli bir görünüm sunması yönünde adımlar attık. Web sitemiz için çalışmalarımız özveri ve hassasiyet ile sürdürülmekte, yeni gönderilerle zengin içerikli ve renkli bir platform oluşturma amacıyla gerekli uygulamaların yapılması ile ilgilenilmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir