Deneme Ve Şiir Paylaşımları Sitemizde

kitap

Hikaye Oku platformu farklı kategorilere ev sahipliği yapacak şekilde dizayn edilmiştir. İnternet sitemizin hazırlık aşamasında göz önünde bulundurduğumuz hususlardan bir tanesi değişik başlıkların eklenerek çeşitliliği sağlanması olmuş, bu yönde hazırlıklar ilerletilmiştir. Web sitemizin anasayfa düzeni de yine değindiğimiz ve önem verdiğimiz konu başlıklarından birisi olmuştur. Zira karışık bir anasayfa ve kategorilerin düzensiz görünümü göze hoş gelen bir yapı sunmaz. Dolayısıyla bizde belirlediğimiz başlıkları sayfada tertipli ve nizama uygun olacak şekilde konumlandırdık. Sitemiz bünyesinde incelenmesi mümkün olan bölümlere peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları dâhildir. Peki, bu kadar mı? Soruya yanıtımız elbette ki hayır olacak çünkü çeşitlilik bizim üzerinde durduğumuz bir detay olduğundan dolayı Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımları da sitemize ilave edildi.  Web sitemizde hem masal hem de hikaye gönderilerini bulabilir, deneme ve şiir seviyorsanız Güzel Sözler kısmına bir göz atabilirsiniz.

Çalışmalarımızda siz değerli okurlar için değişik bölümleri bir araya getirmeyi amaçlayarak hareket ettik ve sitemiz bugünkü formunu böylelikle kazanmış oldu diyebiliriz. Bugün elimizin altında olan cep telefonlarımız sayesinde internete bağlanabiliyoruz. Dolayısıyla işe giderken veya kafede oturup arkadaşımızı beklerken internet üzerinden yazılar okuyabiliyor, siteleri ziyaret edebiliyoruz. Hal böyle olunca bizde günümüz koşullarını dikkate alarak içinde eğlenceli fıkralar, güzel hikaye, çocuk masalları ve şiirler ile birlikte denemelere yer verebileceğimiz bir platform kurmak hayaliyle yola çıktık. Sizde hikaye okumayı seviyorsanız, arkadaşlarınızla eğlenceli fıkralar paylaşmak isterseniz veya çocuğunuza okumak için masal arıyorsanız web sitemize bir uğrayabilir, hangi gönderileri eklediğimize bakabilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Masal Oku platformunun güncel yapısını korumak amacıyla çalışmalarımız devam etmektedir. Sitemiz için çalışırken hem renklerin uyumuna hem de tasarımın basit ve rahat bir dizayn içermesine dikkat ettik. Vaktiniz olduğunda bir şeyler okumak isterseniz sizi de Kısa Masallar adresine bekleriz. Çalışmalarımız gerek anasayfanın düzenli bir yapıda kalması gerekse kategorilerin yeni içeriklerle buluşması noktasında sitemizi kurduğumuz dönemde olduğu gibi aynı şekilde özveri ve itina ile sürdürülmekte, siz değerli okurlar için güzel gönderilerin paylaşılması hedeflenmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Midasin-dokunusu

Midas’ın Dokunuşu

Midas’ın Dokunuşu Bu kral Midas’ın hikayesi. Bundan yüzyıllar önce güzel bir krallık varmış. Bu krallık …

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir