Dünyanın En Komik Masalları

kitap okumak
kitap okumak

Dünyanın en komik masalları kategorisiyle özenle seçilmiş tüm eğlenceli masalları sitemizden okuyabilirsiniz. Bütün Masal, eğitici olmalıdır diye bir kesin kural yoktur. Özellikle küçük yaşlardaki çocukların eğlenmesi, eğlenirken de bir şeyler öğrenmesi için komik masallar okumalısınız. Çocuklar, okuduğunuz komik masallarla kitap okumayı sevecek, hayal kurmayı öğrenecek ve hayata farklı bir açıdan bakacaktır.

Okul öncesi çağda çocukların anne ve babalarıyla geçirdiği kaliteli zaman, gelecekte sevgi eksikliği hissetmemelerini sağlar. Gece uyumadan önce ona masal okumanız, çocuğun kendisini değerli hissetmesini sağlayacak, bu da ona annesi ve babası tarafından değer verilen çocuk özgüveni aşılayacaktır. Bildiğiniz gibi şiddet; çağımızın en kötü hastalığıdır. Şiddet eğilimi olan kişilerin genellikle ilgisiz ve sevgisiz bir çocukluk geçirdiğini biliyor musunuz? Dünyanın en komik masalları işte bu kötü hastalığın önüne geçmenin en eğlenceli yollarını barındırır.

Dünyanın En Komik Masalları

Çocuk psikologları çocuklar üzerinde yaptıkları pek çok deneylerle neşeli bir çocukluk geçirmenin önemini defalarca vurgularlar. Çocukların kendi arkadaşlarıyla geçirdikleri zamandan daha çok ihtiyaç duydukları şey anne ve babalarıyla gelecekte hafızalarında kalacak hatıralardır. Onlara sadece masal okumak değil, oyun, birlikte yapılacak herhangi bir hobi veya park gezintileri gibi ekstra ortak zaman paydaları sunmalısınız.

Sitemiz üzerinde yer alan tüm masallar, çocuklarınızla yaptığınız aktivitelerin yanında bir hediye olacaktır. Bildiğiniz gibi masallar, geçmişten günümüze kadar gelen efsanevi hikayelerdir. Bu hikayeler, çocuklar tarafından daima beğenilir. Çocuklar okudukları masalların içerisinden kendilerine bir kahraman çıkarırlar. Bu kahramanlar, çocuğunuzun karakter oluşumunu belirler.

Dünyanın en komik masalları başta olmak üzere; pek çok kategoriye baktığınızda çocuğunuzun hayran kalacağı kişilikler bulduğunu gözlemleyebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan zengin masal kategorilerimiz sayesinde çocuklarınızı yetiştirme tarzınıza uygun masallar okuyarak geleceklerine yön verebilirsiniz. Tüm masallarımız, çocuklara hitap edecek biçimde hazırlanmakta ve her gün güncellenmektedir. Çocuğunuzu uyutmadan önce ‘acaba bugün hangi masalı okusam?’ sorusunu sormadan, herhangi bir kitaba ya da araca ihtiyaç duymadan binlerce masal arasından seçim yapıp çocuğunuza bu masalı okuyabilirsiniz. Her yaştan çocuğa ve hatta büyüklere hitap eden masallarımızla hem gülebilir hem de düşünebilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

suscipit felis non mattis odio Praesent et,