Ev / blog / Eğitici Masallar Oku

Eğitici Masallar Oku

kitap okumak

Masal  internet sitemizde birden fazla bölüm bulunuyor. Sitemizi kurarken öncelikle değindiğimiz konu başlıklarından bir tanesi tek bir alanda paylaşım yapmak yerine farklı başlıklara yer vermekti. Bu nedenle başladığımız hazırlıklar çerçevesinde hangi bölümlerin ekleneceği ve bu başlıkların anasayfa üzerine nasıl konumlandırılacağı üzerine düşünceler geliştirerek uygulamalarımızı şekillendirdik. Masal ile hikaye gönderilerinin bulunduğu web sitemizde incelenebilecek kısımlar peri masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ve keloğlan masalları şeklinde sıralanmaktadır. Çeşitliliğe verdiğimiz önem neticesinde mevcut kısımlara ek olarak Hikaye Oku ile Güzel Sözler bölümlerini de sitemiz bünyesine dâhil ettik. Güzel Sözler içerisinde ise deneme ve şiir paylaşımları mevcuttur. Bugün sitemizin son halini değerlendirdiğimizde hikayeden masala, şiirden denemeye muhtelif alanlarda yazılarla donatıldığını görebiliriz. Fonksiyonel bir yapı kazanması amacıyla çalıştığımız web sitemizin anasayfasında kategorileri belli bir düzende yerleştirdik ve okurların Masal Oku platformuna geldiklerinde başlıklara kolayca ulaşmasını hedefledik. Farklı kategorilerden oluşan, dolayısıyla birçok gönderiyi de bünyesinde barındıran sitemizi geliştirmek adına hazırlıklara devam ediyoruz.

kitap

Okumayı seviyor musunuz? Bu soruya yanıtınız evetse bir tık uzağınızdaki web sitemize gelerek kategorileri gezebilir, neler paylaştığımızı görebilirsiniz. Sitemizde okuduğunuz yazıların altına dilerseniz görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Çocuk masalları gönderilerine de yer verdiğimiz Masal Oku platformunda çocukların yanı sıra büyüklerinde okuyabileceği tarzda içeriklerin bulunması için çaba gösteriyoruz. Anasayfanın basit ve kullanışlı olmasına dikkat ettik. Böylece çocuklarda sitemize geldiğinde ister masal isterlerse hikaye ve fıkra bölümlerine kolayca ulaşabilirler. Sizde hikaye, deneme veya şiir gibi alanlarda yapılan paylaşımları okumak veya küçükler için masallar bulmak için web sitemize bir uğrayabilirsiniz. Görsellerle renklendirdiğimiz ve pek çok yazı ile donattığımız sitemizdeki çalışmalarımız geniş bir yelpazeye yayılmış durumda. Örnek vermemiz gerekirse anasayfanın düzeni, kategorilere yeni metinlerin eklenmesi ve sitenin güncel kalmasını listemizde yer alan konu başlıkları olarak sayabiliriz. Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ile bireylerin beğenisine sunulan telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar ile internete bağlanılabilmektedir. Sizde telefonunuzdan veya bilgisayarınızın internet bağlantısı üzerinden sitemize rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Kısa Masallar adresine dair hazırlıklarımız yeni gönderiler paylaşmak noktasında sürmektedir.

Sitemizin daha gelişmesi ve faydalı olması için "YORUMLAR" kısmına düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz? Hemen alt köşedeki "SOSYAL İCON" seçenekleri ile bizi paylaşarak bizlere ödül vermeye ne dersiniz?

-

Avatar

Ayrıca kontrol et

Pinokyo

Pinokyo

Pinokyo Uzun zaman önce küçük bir kasabada Gepetto adında bir oyuncakçı yaşarmış. Ahşap oyuncaklar yapıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir