Eğitici Masallar Oku

kitap okumak

Masal  internet sitemizde birden fazla bölüm bulunuyor. Sitemizi kurarken öncelikle değindiğimiz konu başlıklarından bir tanesi tek bir alanda paylaşım yapmak yerine farklı başlıklara yer vermekti. Bu nedenle başladığımız hazırlıklar çerçevesinde hangi bölümlerin ekleneceği ve bu başlıkların anasayfa üzerine nasıl konumlandırılacağı üzerine düşünceler geliştirerek uygulamalarımızı şekillendirdik. Masal ile hikaye gönderilerinin bulunduğu web sitemizde incelenebilecek kısımlar peri masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ve keloğlan masalları şeklinde sıralanmaktadır. Çeşitliliğe verdiğimiz önem neticesinde mevcut kısımlara ek olarak Hikaye Oku ile Güzel Sözler bölümlerini de sitemiz bünyesine dâhil ettik. Güzel Sözler içerisinde ise deneme ve şiir paylaşımları mevcuttur. Bugün sitemizin son halini değerlendirdiğimizde hikayeden masala, şiirden denemeye muhtelif alanlarda yazılarla donatıldığını görebiliriz. Fonksiyonel bir yapı kazanması amacıyla çalıştığımız web sitemizin anasayfasında kategorileri belli bir düzende yerleştirdik ve okurların Masal Oku platformuna geldiklerinde başlıklara kolayca ulaşmasını hedefledik. Farklı kategorilerden oluşan, dolayısıyla birçok gönderiyi de bünyesinde barındıran sitemizi geliştirmek adına hazırlıklara devam ediyoruz.

kitap

Okumayı seviyor musunuz? Bu soruya yanıtınız evetse bir tık uzağınızdaki web sitemize gelerek kategorileri gezebilir, neler paylaştığımızı görebilirsiniz. Sitemizde okuduğunuz yazıların altına dilerseniz görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Çocuk masalları gönderilerine de yer verdiğimiz Masal Oku platformunda çocukların yanı sıra büyüklerinde okuyabileceği tarzda içeriklerin bulunması için çaba gösteriyoruz. Anasayfanın basit ve kullanışlı olmasına dikkat ettik. Böylece çocuklarda sitemize geldiğinde ister masal isterlerse hikaye ve fıkra bölümlerine kolayca ulaşabilirler. Sizde hikaye, deneme veya şiir gibi alanlarda yapılan paylaşımları okumak veya küçükler için masallar bulmak için web sitemize bir uğrayabilirsiniz. Görsellerle renklendirdiğimiz ve pek çok yazı ile donattığımız sitemizdeki çalışmalarımız geniş bir yelpazeye yayılmış durumda. Örnek vermemiz gerekirse anasayfanın düzeni, kategorilere yeni metinlerin eklenmesi ve sitenin güncel kalmasını listemizde yer alan konu başlıkları olarak sayabiliriz. Teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ile bireylerin beğenisine sunulan telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar ile internete bağlanılabilmektedir. Sizde telefonunuzdan veya bilgisayarınızın internet bağlantısı üzerinden sitemize rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Kısa Masallar adresine dair hazırlıklarımız yeni gönderiler paylaşmak noktasında sürmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Midasin-dokunusu

Midas’ın Dokunuşu

Midas’ın Dokunuşu Bu kral Midas’ın hikayesi. Bundan yüzyıllar önce güzel bir krallık varmış. Bu krallık …

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir