Eğlenceli Fıkralar Masal Oku Adresinde

kitap okumak

Hikaye Oku adlı internet sitemizi hazırlarken dikkat ettiğimiz bazı hususlar olmuş, bu çerçevede işlemlere başlanmıştır. Örnek verecek olursak sitemizde sadece masal veya hikaye paylaşımı yapabilirdik ama biz bunun yerine farklılık olsun, çeşitlilik sağlansın diyerek muhtelif bölümleri bir araya getirmeyi düşündük ve harekete geçtik. Sitemizde yer almasına karar verdiğimiz kategorilerle birlikte tasarımı nasıl şekillendireceğimiz üzerinde durarak düzenlemeyi ne şekilde yapmamız gerektiği konusuna değindik. Ve bugün baktığımızda web sitemizde birden fazla başlığın bulunduğunu görüyoruz ki istediğimiz buydu zira okurlar için seçenekleri bünyesinde barındıran bir platform kurmayı hedefledik. Masal Oku adresine geldiğinizde görebileceğiniz bölümlerden birkaçı peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde anasayfa üzerinde yer alıyor. Bu kadar mı? Sorusuna hayır diyeceğiz çünkü Hikaye Oku ve Güzel Sözler kısımları da sitemizin ev sahipliği yaptığı başlıklar içerisinde. Güzel Sözler kısmında ise deneme ve şiir paylaşımları mevcut. Böylece genel bir çerçeveden siteyi değerlendirdiğimizde hikayeden şiire, fıkradan masala değişik başlıklarda içeriklerin bulunduğu bir platform olduğunu söyleyebiliriz.

Çocuk masalları, hikaye, deneme derken birbirinden farklı kategorileri tek bir çatı altında topladığımız web sitemizde sizde çocuğunuza okumak için masal bulabilir veya kendiniz okumak için başlıkları inceleyebilir, neler paylaştığımıza bakabilirsiniz. Web sitemiz masal ve hikaye içeriklerine ek olarak deneme, şiir bölümlerini de kapsamaktadır. Güncel yapısını koruyarak yeni paylaşımlarla zengin ve dolu dolu bir içeriğe sahip olması yönünde adımlar attığımız Masal Oku platformunu istediğiniz zaman ziyaret ederek ilginizi çeken yazıları okuyabilir, isterseniz düşüncelerinizi yorum olarak yazıp bizimle paylaşabilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir tasarım tercih ettiğimiz Kısa Masallar adresinde kullandığımız renklerinde birbiriyle uyum içerisinde olmasına özen gösterdik. Anasayfayı düzenlerken karışık bir yapı olmaması için tertipli, kategorilerin belli bir sıraya göre konumlandırıldığı bir görünüm kazanması adına uygulamaları yaptık. Web sitemizde şiir sevenler için şiir bölümü, eğlenceli fıkraları okumayı sevenlere yönelikte fıkra başlığına yer verdik. Çalışmalarımız ise sitemizi kurduğumuz zaman olduğu gibi özveri ve itina ile devam etmekte, yeni yazılar eklemek için hazırlıklar sürdürülmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir