Eğlenceli Masallar

kitap
kitap

Masal oku internet sitemizi hazırlarken siz değerli okurlar için birbirinden güzel hikaye ve masallara yer vermenin yanı sıra farklı kategorilerinde bulunmasını amaçladık. Bu çerçevede başlattığımız çalışmalarımız ile hem masal hem de hikaye bölümlerine ek olarak Nasrettin Hoca Fıkraları, Peri Masalları gibi çocuğunuza okuyabileceğiniz içerikleri web sitemize dâhil ettik. İnternet sitemizin daima güncel kalması adına gerekli düzenlemelerin yapılması ile ilgilenilerek üzerinde düşünülerek eklenmiş olan kategorilerin içerik bakımından zengin bir görünüme kavuşması hedeflenmektedir.

Hikaye okumayı seviyorsanız sizde istediğiniz zaman internet sitemize uğrayabilirsiniz. Minik bireylerin hoşuna gidecek, kısa veya uzun çocuk masalları sitemiz bünyesinde yerini almaktadır. İnternet sitemizin anasayfası üzerinde yapılan uygulamalar sonucunda başlıkların yerleştirilmesi tamamlanmış ancak çalışmalarımız bununla sınırlı kalmamıştır. Masal Oku  gibi yeni bölümlerin ilave edilmesiyle birlikte muhtelif başlıklarda okurlara içerikler sunulmuştur. Hikaye oku kategorisinde alt başlık olarak masal, kısa çocuk hikayeleri ve hikayeler şeklinde sıralanmakta, her biri için düzenlemelerin gerçekleştirilmesi ile yeni gönderilerin eklenmesi üzerinde durulmaktadır.

İnternet sitemizin işlevsel bir yapıya kavuşması adına belirlenen içerikler ilgili başlıklara yerleştirilmiştir. Web sitemiz içerisinde görüntülenen diğer kısımlar ise anasayfa üzerinde mevcut olup şiir ve deneme şeklinde sizin için hazırlanmış durumdadır. Masaldan hikayeye, güzel sözlerden fıkraya kadar geniş bir yelpazede içeriklerin bulunduğu internet sitemize yönelik hazırlıklarımız özenle gerçekleştirilmekte, sitemize gelen bireylerin aradıkları paylaşıma kolayca ulaşması amacıyla genel görünümünün fonksiyonel olmasına dikkat edilmektedir. Masal Oku sitemizde çocukların okuyabileceği gönderilerin bulunması için çalışmalar yapılmakta, hem hikaye hem de deneme ve şiir ile beraber masal kısımlarına yeni içerikleri yüklemek üzerine hazırlılar sürdürülmektedir. Web sitemiz son gönderiler, popüler gönderiler ve rastgele gönderileri içeren bir panele sahip olup bu kısım sayfanın en altında görüntülenebilmektedir. Masaloku.com.tr adresini gün içerisinde istediğiniz zaman diliminde ziyaret edebilir, son eklenen içeriklere göz gezdirebilir, daha önce ilave edilmiş hikaye, masal veya fıkra vb bölümleri inceleyebilirsiniz. Eğlenceli Masallar platformuna yeni hikaye ve masalların eklenmesi adına gerekli düzenlemeler tarafımızca yapılarak okurlar için farklı gönderi seçeneklerinin sunulmasına çalışılmaktadır.

Gerçek Hikayeler internet sitemizde siz değerli okurlar için farklı kategorilerin bulunmasına özen göstererek hazırlıklar yaptık. Sitenin kuruluş aşamasında göz önünde bulundurduğumuz detaylardan bir tanesi işlevsel görünümü oldu. Bunun için gerekli adımların atılması ile ilgilendik. Web sitemizde İbretlik Hikayeler ile birlikte farklı bölümlerinde bulunması yönünde çalışmalar gerçekleştirdik. Sitemizde görüntülenmesi mümkün olan başlıklardan biri peri masalları iken diğerleri keloğlan masalları, Dini Hikayeler şeklinde sıralanmaktadır. Çeşitliliğe verdiğimiz önem kapsamında başka kısımlarda eklemek istedik ve Hikaye Oku ile Güzel Sözler başlıklarını ilave ettik. En güzel çocuk masallarından Uyuyan Güzel Masalını sizlerde sitemizden ücretsiz okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

Tembel Kız Masalı

Tembel Kız

Tembel Kız Uzak bir köyde bir ev varmış. Bu evde bir kadın ve bir adam …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Phasellus mattis dolor. libero. tempus Donec elit.