En Bilindik Masallar

kitap

Masal Oku platformu bünyesinde farklı bölümleri barındıracak şekilde dizayn edilmiş bir internet sitesidir. Çalışmalarımızın odak noktalarından biri olan çeşitliliğe uygun olarak değişik kategorileri bir araya getirdik ve buna göre hazırlıklarımızı ilerlettik. İşlevsel yönüne de odaklanarak işlemleri gerçekleştirdiğimiz web sitemizin anasayfasını buna uygun olarak tasarladık. Sitemize gelen bir kişi bölüm ve yazılara kolay ulaşabilsin amacıyla gerekli düzeltmeleri yaptık ve kategorileri yerleştirdik. Web sitemiz bünyesinde görüntülenen başlıklardan biri Hikaye Oku adıyla eklenmiş olup diğerleri ise Uyuyan Güzel, İbretlik Hikayeler, Nasrettin hocanın fıkraları şeklindedir. Gerçek Hikayeler platformunda aynı zamanda deneme ve şiir sevenlere yönelik paylaşımların bulunduğu birde Güzel Sözler kısmı mevcuttur. Masal ve hikayelerden oluşan bir yapıya sahip internet sitemizi farklı başlıklarla buluşturmak adına çalışmalar yaptık. Böylece hikayeden denemeye, şiirden masala geniş bir çerçevede metinlere ev sahipliği yapan bir platform kurmuş olduk. Güncelliğini korumasına da dikkat ettiğimiz ve bu yönde gerekli adımları attığımız web sitemizde birden fazla kategoriye yer verilmiştir.

kitap okumak

Herkesin ilgi alanları farklıdır. Sizde okumayı sevenlerdenseniz o halde bir tık uzağınızda bulunan internet sitemize davetlisiniz. İstediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz sitemizde hikaye ile birlikte deneme ve şiir gibi muhtelif bölümlerde paylaşımları bulabilirsiniz. Çocuk masalları şeklinde içeriklerinde görüntülenebildiği web sitemizi farklı kategoriler ile donattık ve çok sayıda gönderi ile buluşturduk. Masal Oku platformunu geliştirmek ve daha iyi bir görünüm, fonksiyonel özelliğe sahip bir yapıyla okurlara sunmak amacıyla işlemlerimizi sürdürmekteyiz. Geniş bir yelpazeye yayılan uygulamalarımız ile sitemize yeni yazıları eklemek noktasında çalışmalarımız devam etmektedir. İnternet sitemize geldiğinizde okuduğunuz yazılara yorum bırakmanızda bizi mutlu eder. Hikaye, şiir, masal ve diğer başlıklar ile renkli bir platform kurma hayaliyle başladığımız hazırlıklar neticesinde tasarlamış olduğumuz https://masaloku.com.tr adresine gelerek sizde ilginizi çeken yazıları okuyabilir, kategorileri inceleyebilirsiniz. Birçok metinin yer aldığı web sitemizin anasayfasının karışık bir görüntüden uzak, sisteme uygun olarak hazırlanması ile ilgilenilmiş, belirlenen kategoriler üst tarafa bir şerit halinde eklenmiştir. Farklı bölümlerden oluşan, pek çok içeriğin eklendiği web sitemize siz değerli okurları bekliyoruz. Sizlerde Dini Hikayeler seven biriyseniz sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir