En Çok Okunan Masal Kitaplar

kitap okumak

Masal  birbirinden farklı kategorilere ev sahipliği yapan, çok yönlü olması için değişik bölümlerin bir araya getirildiği bir platformdur. Web sitemizi kurma aşamasında bazı detaylara önem verilmiş, bunlar üzerinde durularak çalışmalar şekillendirilmiştir. Sitemiz için göz önünde bulundurduğumuz hususlara birden fazla başlığı bünyesinde barındırmasını örnek olarak gösterebiliriz. Bu yönde yaptığımız işlemler kapsamında hangi kategorilerin siteye ekleneceği, anasayfa üzerine nasıl yerleştirileceği konuları düşünülmüş ve alınan kararlar uygulamaya konulmuştur. Böylece içinde sitemize adını veren masal paylaşımları ile birlikte hikayelerde yer almış, ek olarak diğer kısımlarda ilave edilmiştir. Peki, hangileri diğer bölümler? Hemen sayalım. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler ve İbretlik Hikayeler sitemizde görüntülenebilen bölümler içerisindedir. Bu kadar mı? Elbette ki hayır, zira çalışmalarımızda çeşitliliği yansıtmasını istediğimiz sitemize Hikaye Oku ve deneme, şiir içeriklerini paylaştığımız Güzel Sözler kısımları da dâhil edilmiştir. Okumayı seven biriyseniz, gün içinde bir şeyler okumak için kendinize zaman ayırıyorsanız bu süreyi web sitemize gelerek değerlendirebilirsiniz.

kitap

İçinde hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal gibi muhtelif bölümlerin bulunduğu sitemizde ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz yorum bırakarak görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Genel yapısında çeşitliliğe önem verdiğimiz ve bu çerçevede anasayfa düzenini oluşturup kategorileri eklediğimiz Masal Oku platformuna yeni içerikleri eklemek üzerine gerekli işlemlerin yapılması ile ilgilenmekteyiz. Çocuk masalları şeklinde gönderilerinde yer aldığı web sitemizin güncel yapısını koruması da önem verdiğimiz bir başka konu başlığıdır. Belirlenen kategoriler anasayfa üzerinde üst kısımda bir şerit halinde sıralanmaktadır. Ancak okurlara kolaylık olması açısından başlıklar birde anasayfanın en alt tarafına ilave edilmiştir. Hikayeden denemeye, şiirden fıkraya değişik bölümlerde içeriklerin eklendiği bir platform olan Masal Oku adresine sizleri de bekliyoruz. Güzel içeriklerle donatmaya çalıştığımız, renkli bir platform olmasını istediğimiz Kısa Masallar adresinde yeni gönderiler paylaşmak noktasında hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz. Web sitemizde hem çocukların hem de büyüklerin okuyabileceği paylaşımların olmasına özen gösteriyor, bu çerçevede hareket ederek çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Sizde hikaye, deneme veya şiir okumak isterseniz internet sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz son eklenen içeriklere göz gezdirebilir, kategorileri inceleyebilirsiniz. Uyuyan Güzel hikayesini sayfalarımızdan ücretsiz okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir