En Güzel Bebek Hikayeleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adlı internet sitemizde siz değerli okurlar için birbirinden değişik bölümlerin bulunması adına çalıştık. Web sitemizi kurmak üzere yola çıktığımızda düşüncemiz sadece masal paylaşmak olmadığından başka bölümlerinde bulunması için kategori seçimleri üzerinde durduk. Çalışmalarımız çerçevesinde belirlenen başlıkları internet sitemize ekledik ve paylaşımlara yer verdik.

Bizim amacımız web sitemizin genel yapısı bakımından çeşitliliği barındırmasıydı, dolayısıyla bu hususta işlemleri şekillendirdik ve tasarımını tamamladığımız Masal Oku platformunda içerik paylaştık. Başta çocuklar için masallar olmak üzere birbirinden ayrı bölümlerle dizayn ettiğimiz internet sitemizde aynı zamanda hikayelerde yer almaktadır. Birden fazla başlıktan oluşacak şekilde düzenlediğimiz internet sitemizde hem masalları hem de hikayeler bulunmakta, bununla birlikte başka kategorileri de içermektedir.

Masal Oku adresinde yer alması sağlanan masal başlıkları keloğlan masalları ve prenses masalları şeklindedir. Hikaye kısmına geldiğimizde ise eklediğimiz bölümler gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler olmak üzere sıralanmaktadır. Geniş odaklı düşünerek hareket etmeyi hedeflediğimiz, muhtelif bölümleri bir araya getirmek suretiyle hazırlamaya gayret gösterdiğimiz web sitemizde bulunan ve incelenmesi mümkün olan diğer alanları ise güzel sözler, eğitim ve fıkra olarak sayabiliriz. Bu noktada belirtmek istediğimiz hususlar Güzel Sözler deneme ve şiirlerin olduğu, fıkrada ise Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde içeriklere yer verildiğidir.

Çeşitli kategorilerin yer aldığı bir platform olan Masal Oku adlı internet sitemize yeni gönderi eklemek adına da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Masal okumayı seven çocuklar için güzel ve farklı masalların bulunması amacıyla hazırlıklara yön verdiğimiz web sitemizde bununla birlikte hikayeler, şiirler, fıkralarda var. Bizim düşüncemiz hem masal hem de diğer bölümleri içeren bir internet sitesi hazırlamaktı ki bu fikir çerçevesinde başladığımız işlemler neticesinde Masal Oku platformunu tasarladık. Sizde istediğiniz zaman internet sitemizi ziyaret edebilir, anasayfa üzerinden rahatlıkla kategorileri görebilir, hangi içeriklerin olduğuna bakabilir, dilerseniz yorum bırakarak düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Web sitemize dair çalışmalarımız mevcut kategorilerin düzenli bir yapıda kalması, yeni gönderiler paylaşılması hususunda sürmektedir. Ayrıca Uyuyan Güzel platformunun güncel yönünü koruması noktasında da gerekli işlemler yapılmaktadır.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ut adipiscing neque. tempus eget consectetur dolor