En Güzel Çocuk Hikayesi

kitap

Masal Oku web sitemizi hazırlarken tek bir konuya odaklanarak hareket etmedik. Bu tekdüze bir platform anlamına gelecekti ki bizim istediğimiz tam aksine farklı bölümlerle çeşitliliği sağlamaktı. Geniş odaklı düşünerek birden fazla kategoriyi bir araya getirmek üzere çıktığımız yolda hazırlıklarımızı başlattık ve sonuç olarak sitemiz bugünkü şekline kavuştu. Hem masal hem de diğer bölümlere ev sahipliği yapacak şekilde tasarladığımız sitemizde birçok gönderi paylaştık. Bir birey sitemize geldiğinde incelebileceği başlıklardan birkaçı şu şekildedir; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları. Peki, sadece bu kadar mı? Tabi ki hayır zira çalışmalarımız kapsamında Hikaye Oku ve Güzel Sözler kısımları da sitemizde yerini aldı. Deneme ve şiir sevenler için gönderiler Güzel Sözler bölümümüzde bulunmaktadır. İşlevsel yönüne odaklandığımız ve bu çerçevede hazırlıklar yaptığımız internet sitemizin güncel kalmasına da dikkat edilmektedir. Çocuğunuza okumak için masal paylaşımlarını bulabileceğiniz web sitemizde hem çocuklar hem de büyüklere hitap edecek şekilde güzel gönderilerin yer alması için çalışıyoruz.

kitap okumak

Çocuk masalları, deneme, şiir ve fıkra gibi muhtelif bölümlerden meydana gelen internet sitemizin içerik bakımından da zengin bir görüntü sunmasını hedefliyoruz. En Güzel Çocuk Hikayesi platformunun anasayfası ile ilgilenirken sade ve kolay kullanılabilir bir yapıya kavuşmasına özen gösterilmiş, tasarım buna göre şekillendirilmiş, üst tarafta kategoriler ve son yayınlar için yer ayrılmıştır. Geçmişten günümüze hayatımıza yenilikler dâhil olmuştur. Örneğin artık bir telefon veya bilgisayar almaya karar verdiğimizde farklı modelleri inceleme imkânı bulabiliyoruz. Ve yine bugün telefon veya bilgisayarların internet bağlantısı aracılığıyla web sitelerine ulaşabiliyoruz. Bizde günümüz şartlarını değerlendirerek web sitemizin yapısını oluşturduk ve içine birbirinden değişik bölümleri ilave ettik. Hikayeden şiire, fıkradan masala birçok gönderinin yer aldığı sitemize sizleri de bekliyoruz. Kısa Masallar adresini ziyaret ettiğinizde okuduğunuz yazıların altına yorum bırakarak düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Ayrıca sitemizde beğendiğiniz gönderileri arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Genel olarak seçenekleri içeren ve muhtelif başlıklardan meydana gelen internet sitemizin fonksiyonel bir yapıda kalması, aynı zamanda yeni içeriklerle buluşması yönünde de itina ile çalışmalarımız devam etmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir