En Güzel Çocuk Masalları

kitap


Masal Oku internet sitemizi kurarken başlatılan hazırlıklar esnasında da bugünde aynı itinalı çalışmalar gerçekleştirilmektedir. İnternetin günümüzde yaygın bir şekilde kullanıldığını düşünürsek bizde hikaye ve masal gibi çocukların ilgisini çekebilecek, büyüklere hitap eden paylaşımlarında yer aldığı bir web sitesi için harekete geçtik. Masal Oku platformunun anasayfasına belirlemiş olduğumuz kategorileri ilave ederek içlerinde birbirinden güzel yazıların bulunması adına hazırlıklarımızı sürdürdük. Çocukluğumuzda okuduğumuz, dinlediğimiz masallar ve fıkralar arasında yer alan Keloğlan Masalları ile Nasrettin Hocanın Fıkralarına da yine sitemiz bünyesinde yer vermek istedik. Tüm bunlara ek olarak Peri Masalları şeklinde bir kısmı da dâhil ettik ve internet sitemizin içeriğinin geniş bir yelpazede olmasını hedefledik. Çocuklar için masal ve hikaye gönderilerinin bulunduğu web sitemizde aynı zamanda Güzel Sözler olarak bir başlık daha mevcuttur ki burada da deneme ve şiir olmak üzere iki ayrı bölüm görüntülenmektedir. Hikaye Oku adını taşıyan kategori içersine aranan bölümlere daha hızlı ve kolay ulaşılabilmesi bakımından kısa En Güzel Çocuk Masalları , kısa çocuk hikayeleri eklenmiştir. İnternet sitemizin bölümlerinden yazılarına kadar her ayrıntısı ile yakından ilgilenilerek hem güncel yapısını koruması hem de fonksiyonel kalması amaçlanmaktadır. Masal Oku platformu anasayfasının en alt kısmına indiğinizde burada popüler ve rastgele gönderiler adında iki bölüm göreceksiniz. Ayrıca bunların yanında birde sizin için yeni eklenen içeriklerin sıralandığı son gönderiler kısmına yer verilmiştir. Masal Oku web sitemize yönelik çalışmalarımızda siz değerli okurlara güzel paylaşımları sunmak üzere araştırmalar yapılmaktadır. Hikaye okumak veya deneme, şiir gibi farklı bölümlerde yer alan gönderileri incelemek üzere sizde internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Masaloku.com.tr adlı web sitemizin her zaman işlevsel bir görünüme sahip olması, zengin içerikleri ile göz doldurması hedeflerimiz arasındadır ve buna dair uygulamalar yapılarak hazırlıklar şekillendirilmektedir. Özverili çalışmalar gerçekleştirilerek Masal Oku adresinde her kategorinin güzel gönderilerden oluşması için tarafımızca gerekli düzenlemeler gerçekleştirilmektedir. Fıkra, masal, deneme, şiir gibi farklı kısımlara ev sahipliği yapan web sitemizin anasayfasının güzel bir görünüm kazanması amacıyla paylaşımlar görsellerle birlikte yüklenmiş durumdadır.

Netice itibariyle de Dini Hikayeler ile Gerçek Hikayeler kısımları sitemiz bünyesine dâhil edildi. İbretlik Hikayeler bölümünde ise deneme ve Masal Oku  sevenler için içerikler paylaşıyoruz. Çalışmalarımız sitemizin güncel yapısını korumaya yönelikte devam etmekte, hem yazıların eklenmesi hem de düzenin sağlanması ve anasayfa ile kategorilerde karışık bir görüntü oluşmaması amacıyla uygulamaların yapılması ile ilgilenilmektedir. Genel yapısının bir bütünlük yansıtmasına özen gösterdiğimiz sitemizde hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği gönderilerin bulunmasını istiyor, bunun için çaba gösteriyoruz. Netice olarak bugün hâlihazırda sitemizde hikayeden şiire, fıkradan çocuk masalları gönderilerine kadar muhtelif bölümlerde içerikler okurlara sunulmaktadır.

Uyuyan Güzel hikayeleri ve benzer hikayeler için sayfamıza bekleriz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir