En Güzel Hikaye Kitapları

kitap


Masal Oku
internet sitemiz hazırlanış aşamasından yayına açılmasına dek her adımda titizlikle işlemlerin uygulandığı, düzen ve fonksiyonellik ile bulundurularak yepyeni bir platform şeklinde tasarlanmıştır. İçerisinde çeşitli metinlere yer vermeye çalıştığımız internet sitemizi daha da iyi bir konuma getirmek için geliştirmek üzere gerekli işlemlerin yapılması ile de tarafımızca ilgilenilmekte, hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden güzel yazılarla web sitemiz şekillendirilmektedir.  Zamanımızı dikkatli bir şekilde kullanarak siz değerli okurların ilgisini çekebilecek metinlerden meydana gelen bir hikaye ve masal dünyası kurmak istedik. Tabi ki sadece bununla sınırlı kalmayarak ve daha geniş odaklı düşünerek Masal Oku platformunun eşsiz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacak etkinliklerin neler olabileceği üzerinde de duruyoruz. Bizler web sitemizi hazırlayıp içerikleri yerleştirerek çalışmamızı tamamladık şeklinde bir düşünce yapısına sahip değiliz. Bu nedenle her zaman daha ileriye daha güzel sonuçlara ulaşabilmek adına projeler üretme ve bunları en doğru biçimde uygulamak için özveriyle hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Sitemize adını veren masal metinlerinin yanı sıra birde En Güzel Hikaye Kitapları bölümümüz mevcuttur ki buradan da kolaylıkla çocukların okuyabileceği kısa çocuk masalları, hikayelerine erişilmektedir. Günlük yaşam bazen çok hızlı bir tempoyla sürerken bazen ufak molalar ile keyif aldığımız aktivitelere vakit ayırabiliyoruz. Okumayı seviyorum, hikaye paylaşımları ilgimi çekiyor diyorsanız o zaman Masal Oku sitemiz tam size göre. Yazımızda da belirttiğimiz gibi bir konuda takılıp kalmayarak web sayfamızın yepyeni yazılarla zenginleştirilmesi hedefiyle Güzel Sözler başlığımız bulunmakta ve içerisinde alt bölümler olarak deneme, şiir şeklinde iki kısım yer almaktadır. Amacımız sürekli gelişmek, Masal Oku platformunda gönderileri uygun bir düzende okurlara sunmak ve sitemizin güncel kalarak yoluna devam etmesidir. Masaloku.com.tr adresine gelerek hem kendiniz hikaye, deneme, şiir gibi bölümlere bakabilir, hem de çocuğunuz için masal, fıkra paylaşımlarını inceleyebilirsiniz. Genel yapısının işlevsel ve çeşitliliği yansıtacak şekilde olmasına özen gösterdiğimiz Masal Oku platformunun güncel kalarak okurlara sunulması da bizim önem verdiğimiz konulardan bir diğeridir. İstediğiniz zaman sizde web sitemize gelerek son eklenen paylaşımlarını okuyabilir, hikaye ve masallara göz gezdirebilirsiniz.

 Dini Hikayeler ve Gerçek Hikayeler dışında internet sitemizde nüktedan fıkraların bulunması için belirlediğimiz Nasrettin hocanın fıkraları kısmı da mevcuttur. Günümüzde masallar çocuk edebiyatı şeklinde değerlendirmeye alınmaktadır ve birçok masal bugün okurlar tarafından okunabilmektedir. Web sitemizin içeriklerinin ve bölümlerinin belirlenmesi aşamasında ise yalnızca çocuklar değil büyüklerinde ilgiyle takip edebileceği yazıların paylaşılması yönünde karar alınmış, dolayısıyla buna uygun kategoriler eklenmiştir. İbretlik Hikayeler bu konuya örnek verebileceğimiz, sitemiz bünyesinde yerini almış kısımlardan biri olup içinde deneme ve şiirler bulunmaktadır. Okumayı farklı dünyalara kapı aralamak şeklinde yorumlayabiliriz zira yazarlar tarafından kaleme alınan hikayeler, Masal Oku , romanlar içerisinde birbirinden değişik karakter ve olaylar olmakta, bu anlatımlar hayal gücümüze de katkıda bulunmaktadır.

Çocuğunuza öğretici hikayeleri masallar sitemizden okuyabilirsiniz. Uyuyan Güzel ve daha fazlası.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir