En Güzel Hikaye Oku

kitap

Masal  platformu birbirinden güzel içerik ve farklı kategorileriyle siz değerli okurların beğenisine sunulmuştur. Web sitemiz ile ilgili hazırlıklara başladığımızda genel bütünlüğünü göz önüne alarak çeşitli bölümlerden oluşmasını, yapı olarak da düzenli bir görünüm sunmasını istedik. Bu çerçevede başladığımız işlemler ile hangi kategorilerin ekleneceğine dair düşünceler geliştirdik ve daha sonra belirlenen başlıkların anasayfa üzerine ne şekilde konumlandırılacağı üzerinde durduk. Okurların web sitemize geldiğinde tertipli bir görünümle karşılaşmasını, aradıkları bölümlere kolayca ulaşmalarını hedeflediğimiz için anasayfa üzerine özenli çalışmalar yaptık. Sonuç itibariyle bugün baktığımızda internet sitemizde hikaye ve masal paylaşımlarıyla birlikte muhtelif bölümlerde yer almaktadır. Peki, hangi kategoriler Masal Oku platformunda yerini aldı? Bu sorunun yanıtı olarak peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkralarını örnek gösterebiliriz. Bitti mi? Elbette ki hayır. Çeşitliliğe önem verdiğimizden dolayı Hikaye Oku ve Güzel Sözler kısımları da web sitemizdeki yerini aldı. Deneme ve şiir sevenlere yönelik paylaşımlar Güzel Sözler bölümü içerisinde görüntülenebilmektedir.

kitap

Günümüzde bir telefon ya da bilgisayar almak istediğimizde alternatifleri inceleme imkânı bulabiliyoruz. Bizde bu durumu web sitemize yansıtmayı amaçladık. Yani tek bir konuya yoğunlaşmak yerine değişik bölümleri bir araya getirdik ve paylaşımlar yaptık. Hikayeden şiire, fıkradan masala türlü içeriklerle donattığımız web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek neler paylaştığımıza bakabilir, kategorilere göz gezdirebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Sitemizde okuduğunuz yazıların altına yorumda bırakabilirsiniz. Çocuk masalları ile beraber deneme ve şiir gibi alanlarda da paylaşımlara ev sahipliği yapan sitemizde hem çocuklar hem de büyüklere yönelik içeriklerin olmasına özen göstermekteyiz. Birden fazla başlığı bünyesinde barındıracak şekilde tasarladığımız internet sitemizin zengin bir içeriğe sahip olması, aynı zamanda renkli bir platform haline gelmesi için uygulamalarımızı sürdürmekteyiz. Anasayfanın sistemle uyumlu, düzenli bir görünüm yakalaması, kategorilerin yeni metinlerle buluşturulması gibi geniş bir yelpazede çalışmalarımız devam etmekte. Sizde okumayı seviyorsanız ve gün içinde bir şeyler okumak isterseniz Kısa Masallar adresine gelebilirsiniz. Sitemizi kurduğumuz ilk dönemde olduğu gibi bugünde özveri ve hassasiyet ile hazırlıklarımız sürmekte, güncel yapısını korumasına dikkat edilmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Midasin-dokunusu

Midas’ın Dokunuşu

Midas’ın Dokunuşu Bu kral Midas’ın hikayesi. Bundan yüzyıllar önce güzel bir krallık varmış. Bu krallık …

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir