Ev / blog / En Güzel Hikaye Oku

En Güzel Hikaye Oku

kitap

Masal  platformu birbirinden güzel içerik ve farklı kategorileriyle siz değerli okurların beğenisine sunulmuştur. Web sitemiz ile ilgili hazırlıklara başladığımızda genel bütünlüğünü göz önüne alarak çeşitli bölümlerden oluşmasını, yapı olarak da düzenli bir görünüm sunmasını istedik. Bu çerçevede başladığımız işlemler ile hangi kategorilerin ekleneceğine dair düşünceler geliştirdik ve daha sonra belirlenen başlıkların anasayfa üzerine ne şekilde konumlandırılacağı üzerinde durduk. Okurların web sitemize geldiğinde tertipli bir görünümle karşılaşmasını, aradıkları bölümlere kolayca ulaşmalarını hedeflediğimiz için anasayfa üzerine özenli çalışmalar yaptık. Sonuç itibariyle bugün baktığımızda internet sitemizde hikaye ve masal paylaşımlarıyla birlikte muhtelif bölümlerde yer almaktadır. Peki, hangi kategoriler Masal Oku platformunda yerini aldı? Bu sorunun yanıtı olarak peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkralarını örnek gösterebiliriz. Bitti mi? Elbette ki hayır. Çeşitliliğe önem verdiğimizden dolayı Hikaye Oku ve Güzel Sözler kısımları da web sitemizdeki yerini aldı. Deneme ve şiir sevenlere yönelik paylaşımlar Güzel Sözler bölümü içerisinde görüntülenebilmektedir.

kitap

Günümüzde bir telefon ya da bilgisayar almak istediğimizde alternatifleri inceleme imkânı bulabiliyoruz. Bizde bu durumu web sitemize yansıtmayı amaçladık. Yani tek bir konuya yoğunlaşmak yerine değişik bölümleri bir araya getirdik ve paylaşımlar yaptık. Hikayeden şiire, fıkradan masala türlü içeriklerle donattığımız web sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek neler paylaştığımıza bakabilir, kategorilere göz gezdirebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Sitemizde okuduğunuz yazıların altına yorumda bırakabilirsiniz. Çocuk masalları ile beraber deneme ve şiir gibi alanlarda da paylaşımlara ev sahipliği yapan sitemizde hem çocuklar hem de büyüklere yönelik içeriklerin olmasına özen göstermekteyiz. Birden fazla başlığı bünyesinde barındıracak şekilde tasarladığımız internet sitemizin zengin bir içeriğe sahip olması, aynı zamanda renkli bir platform haline gelmesi için uygulamalarımızı sürdürmekteyiz. Anasayfanın sistemle uyumlu, düzenli bir görünüm yakalaması, kategorilerin yeni metinlerle buluşturulması gibi geniş bir yelpazede çalışmalarımız devam etmekte. Sizde okumayı seviyorsanız ve gün içinde bir şeyler okumak isterseniz Kısa Masallar adresine gelebilirsiniz. Sitemizi kurduğumuz ilk dönemde olduğu gibi bugünde özveri ve hassasiyet ile hazırlıklarımız sürmekte, güncel yapısını korumasına dikkat edilmektedir.

Sitemizin daha gelişmesi ve faydalı olması için "YORUMLAR" kısmına düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir misiniz? Hemen alt köşedeki "SOSYAL İCON" seçenekleri ile bizi paylaşarak bizlere ödül vermeye ne dersiniz?

-

Avatar

Ayrıca kontrol et

Pinokyo

Pinokyo

Pinokyo Uzun zaman önce küçük bir kasabada Gepetto adında bir oyuncakçı yaşarmış. Ahşap oyuncaklar yapıp …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir