En Güzel Hikayeler Kısa

kitap
kitap

Masal Oku adlı internet sitemiz bünyesinde farklı kategorilere yer vererek bu şekilde çeşitliliği sağlamak istedik. Bu düşünceyle başladığımız çalışma kapsamında siz değerli okurlar için güzel bir platform kurabilmek adına hazırlıklar yaptık ve hangi bölümlerin ekleneceği üzerinde durduk. Her ne kadar sitemizin adı masal paylaşımlarına işaret etse de biz içerikleri geniş bir yelpazede ekleme taraftarı olduğumuzdan ötürü muhtelif başlıkları bir araya getirdik.

Dolayısıyla web sitemiz hem masal hem de diğer kategorileri bünyesinde barındıran bir platform oldu. Birden fazla başlığın bulunduğu, çok sayıda gönderinin eklendiği Masal Oku adresinde çocuklar için birbirinden güzel masalların olması yönünde de çalışmalarımız aynı özenle devam etmektedir. İnternet sitemiz içerisinde masal konusunda çocuklar için eklediğimiz kategorileri keloğlan masalları ve prenses masalları şeklinde belirtebiliriz. Buna ek olarak hikaye bölümünü de ilave ettiğimiz web sitemizde gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler olmak üzere üç kısım mevcuttur.

Böylece masalın yanı sıra hikayelerle de sitemizdeki içerikleri çeşitlendirmiş olduk. Değineceğimiz, internet sitemize dâhil edilen diğer kısımları güzel sözler, fıkra ve eğitim olarak sayabiliriz. Fıkra tarafında Nasrettin hoca fıkralarını bulabileceğiniz Masal Oku sitemizde güzel sözler kategorisinde ise deneme ve şiir alt başlıklarını görebilirsiniz. Çalışmalarımızda hedefimiz olan masalla birlikte farklı bölümlerin web sitemize eklenmesi hususunda gerekli hazırlıklar yapılmış, belirlenen kategorilerde gönderiler paylaşılmıştır. Okumayı seven, masal okumak isteyen çocuklar için çok sayıda masal paylaşımı yaptığımız internet sitemizin güncelliğini korumasına da önem veriyor, bunun için çalışıyor, yeni metinlerin başlıklara eklenmesi yönünde adımlar atıyoruz.

Masal Oku platformunun çeşitli kategorilere ev sahipliği yapması bakımından sitenin kuruluşu esnasında hangi bölümlerin ekleneceğine karar verilmiştir. Siteyi kurduktan sonrada çalışmalarda itinayla hareket edilmiş, web sitemizin düzenli bir yapıya sahip olması amacıyla işlemlerin yapılmasıyla ilgilenilmiş, yeni metinlerin paylaşılması adına hazırlıklar gerçekleştirilmiştir. Masal Oku platformunu kurduğumuz zamandan beri sizlere güzel bir internet sitesi sunmak gayretiyle çalışıyoruz. İstediğiniz zaman ziyaret ederek içerikleri inceleyebileceğiniz web sitemizde yeni paylaşılmasın bulunmasını hedefliyor, bu çerçevede çalışarak işlemlere yön veriyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dolor justo felis felis sit et, lectus ultricies