En Güzel Hikayeler Oku

kitap okumak

Masal Oku platformunda bir kategori yer almamakta, çeşitliliği sağlamak istediğimizden dolayı birden fazla başlık bulunmaktadır. Genel görüntüsü itibariyle renkli ve seçeneklerden oluşan bir platform kurmak istediğimiz için buna yönelik işlemler gerçekleştirilmiştir. Sitemiz bünyesinde masal ile birlikte hikaye gönderileri de mevcuttur.

Ancak bu kadarla sınırlı kalmayan çalışmalarımız kapsamında başka bölümlerde site bünyesine ilave edilmiştir ki peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde anasayfa düzeninde bu kısımlar görüntülenebilmektedir. Çalışmalarımızın devamı niteliğinde Hikaye Oku ve Güzel Sözler başlıkları da yine web sitemize dâhil edilmiştir. Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir sevenlere yönelik gönderiler paylaşılmaktadır. Hazırlıklarımız internet sitemizin güncel kalması içinde devam etmekte, kategorilerin yeni içeriklerle buluşması yönünde çalışmalarımız sürmektedir. Web sitemizde bir konuya odaklanarak paylaşım yapmak yerine değişik bölümlerde yazıların bulunması hedeflenmiş, bu doğrultuda uygulamalar yapılmıştır. Hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal gibi birbirinden farklı gönderilere ev sahipliği yapacak şekilde tasarlanan Masal Oku platformunu yeni içeriklerle buluşturmak amacıyla çalışmalara yön verilmektedir.

kitap

 Çocuk masalları bulunan web sitemizde çocukların yanı sıra büyüklere de hitap edecek şekilde gönderilerin olmasına dikkat edilmekte, bu yönde paylaşımlar yapılmaktadır. Hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden farklı yazılardan oluşan Masal Oku platformunu gün içerisinde istediğiniz zaman ziyaret ederek ilginizi çeken bölümleri inceleyebilirsiniz. Okuduğunuz yazıların altına düşüncelerinizi veya önerilerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Genel yapısında çeşitliliğe önem verdiğimiz ve bu kapsamda hazırlıklar yaptığımız internet sitemizin anasayfasının düzeni konusunda özenle çalışmalar gerçekleştirilerek kategoriler nizama uygun olarak yerleştirilmiştir. Farklı kategori ve içeriklerin bulunduğu https://masaloku.com.tr adresine yönelik hazırlıklarımız sürmekte, web sitemizi geliştirmek ve mevcut konumundan daha iyi bir seviyeye taşımak noktasında çalışmalarımız şekillendirilmektedir. Tek bir alanda paylaşım yapmak yerine muhtelif bölümlerde içerikleri eklediğimiz internet sitemize sizi de bekliyoruz. İnternet sitemizi kurarken gösterdiğimiz özen bugünde çalışmalarımıza yansımaktadır. Anasayfasından kategorilere kadar çeşitli alanlar ile ilgilenilmekte, web sitemizin yeni gönderilerle buluşması için işlemlere yön verilmektedir. Okumayı seviyorsanız ve gün içinde bir şeyler okumak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir, paylaşımlara göz gezdirebilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tarihli Giysiler

Tarihli Çizmeler

Tarihli Çizmeler General şehirdeki en büyük ve en güzel eve sahipmiş. Bu yüzden bir eğlence …

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı

Kusursuz Prens Masalı Bir zamanlar uzak bir diyarda, güzel bir prenses yaşarmış. Bu prenses büyük …

Tembel Kız Masalı

Tembel Kız

Tembel Kız Uzak bir köyde bir ev varmış. Bu evde bir kadın ve bir adam …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nec dolor quis, ut neque. eleifend felis venenatis porta. justo Nullam odio