En İyi Masal Kitapları

kitap

Masal Oku içinde birbirinden farklı bölümlerin olduğu bir platformdur ve okurlar için seçenekler bir araya getirilmiştir. Nedir bu seçenekler derseniz, şöyle cevaplayabiliriz: internet sitemizi hazırlarken sadece Uyuyan Güzel paylaşımlarına odaklanıp sıradan bir görünüm elde etmek istemedik, bunun yerine muhtelif kategorilerin bir arada olduğu bir platform kurmayı düşündük ve bu doğrultuda hazırlıkları başlattık. İlk etapta hangi başlıkların bulunması gerektiği üzerinde durduk, daha sonraki süreçte ise kategorilerin yerleşimi ve gönderilerin paylaşılması işlemleri ile ilgilendik. İnternet sitemizi ziyaret eden bir kişinin anasayfa üzerinde görebileceği bölümlerden biri İbretlik Hikayeler adını taşımaktadır. Ayrıca peri masalları, Gerçek Hikayeler ve Nasrettin hocanın fıkraları da yine anasayfada üst kısımda sıralanan bölümlerdir. Genel yapısına dikkat ettiğimiz web sitemizin çeşitliliği yansıtması bakımından birden çok kategoriye ev sahipliği yapması adına çalışmalar gerçekleştirdik ve içinde deneme ile şiir içeriklerine yer verdiğimiz Güzel Sözler bölümünü de site bünyesine dâhil ettik. Zaman içinde teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeler telefonlara da yansımış, akıllı telefon diye tanımlanan modeller sayesinde bugün internete birçok noktadan ulaşma imkânı sağlanmıştır.

kitap okumak

Hal böyle olunca internet siteleri üzerinden yazılarda okunabilmektedir. Bu durumu dikkate alan bizlerde okurlar için güzel bir site tasarlama düşüncesiyle çıktığımız yolda En İyi Masal Kitapları platformunu kurduk. İçinde hikayeden şiire, fıkradan masala türlü içeriklerin bulunduğu web sitemizin güncel kalarak okurlara sunulması yönünde çalışmalarımız sürmektedir. Çocuk masalları şeklinde gönderilerinde yer aldığı internet sitemizin işlevsel bir yönünün olmasına özen gösterilmekte, Masal Oku platformunu ziyaret eden bireylerin aradıkları yazılara kolayca ulaşabilmesi amaçlanarak anasayfadan kategorilere kadar çeşitli alanlarda düzenlemeler yapılmaktadır. Birbirinden farklı bölümlerden meydana gelen internet sitemizde hem küçükler hem de büyükler için içeriklerin bulunmasına çalışılmaktadır. Okumayı seviyor musunuz? Bu soruya yanıtınız evet ise o halde sizi de web sitemize davet ediyoruz. İstediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz https://masaloku.com.tr adresinde kategorileri gezebilir, ilginizi çeken metinleri okuyabilir, dilerseniz yorum bırakabilirsiniz. Yorum olarak düşüncelerinizi veya önerilerinizi paylaşmanız bizi mutlu edecektir. Web sitemizi geliştirmek ve yeni içeriklerle zenginleştirmek amacıyla hazırlıklarımız devam etmekte, gerekli uygulamaların yapılması ile ilgilenilmektedir. Dini hikayeler ve Çocuk masallarını sayfamızdan ücretsiz okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir