En İyi Masallar

kitap okumak

Masal  platformunda birden fazla kategoriye yer verilerek çeşitliliğin oluşması amaçlanmıştır. Web sitemizi kurma etabında bazı hususlar üzerinde durulmuş, bunlara göre adımlar atılarak hazırlıklara başlanmıştır. Çalışmalarımız kapsamında hangi başlıkların site bünyesinde yer alacağı, anasayfa düzeninin nasıl olacağı ve paylaşım yapılması gibi konu başlıkları ile ilgilenilmiştir.

Masal ile birlikte hikaye gönderilerine de yer verdiğimiz internet sitemizde çeşitli bölümler bulunmaktadır. Nedir bunlar diye sayacak olursak, peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanan başlıklara ayrıca Hikaye Oku ile Güzel Sözlerde dâhildir. Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir içeriklerine yer verilmiştir. İşlevsel bir görünüm kazanması yönünde çalışmalar yaptığımız internet sitemizin anasayfası da özenle hazırlanmıştır. Belirlenen kategorilerin yerleştirilmesi konusunda dikkatle hareket edilmiş, sayfanın üst kısmında bir şerit halinde kategoriler sıralanmıştır. Sitemizle alakalı hazırlıklarımızda değindiğimiz bir başka konuda güncel yapısını koruması olmakta, bunun için gerekli adımların atılması ile ilgilenilmektedir.

kitap

Çeşitliliği sağlamak amacıyla çalışmalar yaptığımız, birden fazla kategoriyi bir araya getirdiğimiz web sitemizde birçok içerik vardır. Farklı başlıklardan meydana gelen ve tasarımı esnasında dikkatle çalışmalar yürüttüğümüz web sitemizde hem çocuklar hem de büyüklerin okuyabileceği tarzda paylaşımların bulunmasına özen gösterilmekte, buna göre işlemler yapılmaktadır. Hikaye, deneme, şiir, fıkra ve çocuk masalları gibi birbirinden değişik bölümlerde gönderileri paylaştığımız internet sitemizin içerik bakımından zengin bir yapıya sahip olmasını istiyor, bunun için çaba gösteriyoruz.

Görsellerle destekleyerek eklediğimiz yazılar ile renkli bir platform olmasını hedeflediğimiz Masal Oku adresini sizde istediğiniz zaman ziyaret ederek eklenen gönderileri inceleyebilirsiniz. Okumayı seviyorum diyenlerdeniz ve hikayeler, şiirler ilgi alanınıza giriyorsa o halde sizi de web sitemize davet ediyoruz. Kısa Masallar adresini kurduğumuz ilk gün nasıl itina ile çalıştıysak bugünde aynı özen ve hassasiyet ile hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Siz değerli okurlar için internet sitemizde güzel paylaşımlara yer vermek için geniş bir yelpazede çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bir şeyler okumak isterseniz sizde web sitemize uğrayabilir, kategorileri gezerek paylaşımlara göz gezdirebilirsiniz. Dilerseniz Masal Oku platformunda okuduğunuz metinlerin altına yorum olarak düşüncelerinizi yazabilir, bizimle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

in mattis porta. tempus facilisis nec commodo Sed vel, Praesent