En Kısa Hikayeler

kitap
kitap

Masal Oku platformunda tek bir kategori değil birçok bölüm yer almaktadır çünkü bizim amacımız siteyi kurarken bir başlığa odaklanmak değil çeşitlilikti. Dolayısıyla bu konuda attığımız adımlar çerçevesinde birden fazla kategori bir araya getirildi.

Web sitemiz bünyesinde yer alan başlıklardan iki tanesi şu şekilde, eğitim, keloğlan masalları. Diğer kategorilere geçecek olursak hikayeden bahsetmek isteriz. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler bu anlamda web sitemizde incelenmesi mümkün olan bölümler arasındadır. Hem masal hem de hikayelerle donattığımız internet sitemizde daha geniş bir yelpazede içeriklerin paylaşılması adına güzel sözler kısmını ekleyip içinde deneme ve şiir olmak üzere iki ayrı bölüme yer verdik. Böylece baktığımızda hikayeden şiire, denemeden masala türlü gönderilerin yer aldığı bir platform oldu Masal Oku.

İnternet sitemiz fıkra başlığını da bünyesinde barındırmakta olup içerisinde Nasrettin hoca fıkralarına yer verilmiş durumdadır. Çocukların okuyabileceği birçok güzel masalın bulunması yönünde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemizin güncelliğini korumasın a da önem verilmekte, bu anlamda gerekli düzenlemelerin yapılması üzerinde durulmaktadır. Web sitemizi kurmaya başladığımızda tasarım konusunda yalın bir görünüm tercih ederek kategorileri seçtik. Bununla birlikte Masal Oku yapılan paylaşımlarla birçok gönderiyi bünyesinde barındıran bir platform haline geldi.

Çocuğunuzla beraber masal okumayı düşündüğünüzde bir tık uzağınızda olan internet sitemize gelerek hangi masalların olduğuna bakabilir, kategorileri gezebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman web sitemize uğrayarak başlıkları inceleyebilir, okuduğunuz yazılara dilerseniz yorum bırakarak düşüncelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Genel durumunu dikkate alarak çalışmalarımıza yön verdiğimiz web sitemiz farklı kategorileri içerecek şekilde tasarlanmış, başta çocuklar için masal paylaşımları olmak üzere birçok gönderinin yer aldığı bir platform haline gelmiştir. Bugün internet üzerinden çeşitli işlerimizi halledebildiğimiz gibi merak edip ilgilendiğimiz haberleri takip edebiliyor, yazılar okuyarak bilgi sahibi olabiliyoruz. Bu durumu dikkate alan ve bir internet sitesi kurma yolunda adımlar atan bizlerde Uyuyan Güzel platformunda muhtelif kategorilerin bir arada olmasını hedefleyerek çalıştık. Netice itibariyle çok sayıda içeriğin olduğu bir internet sitesi olan Masal Oku platformuna sizleri davet ediyoruz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sem, efficitur. leo felis id neque. amet, nunc consectetur ut Nullam risus