Farklı Hikayeler Masal Oku Sitemizde

kitap okumak

Hikaye Oku internet sitemizi hazırlarken içinde birden fazla kategori olmasını istedik ki böylece okurlar için seçenekleri bir araya getirmeyi hedefledik. Web sitemiz bünyesinde yer alacak kategorileri belirledikten sonra düzenin nasıl olacağı konusuna değindik. Zira sitemizin anasayfasından başlıklarına kadar her bir köşesinin düşündüğümüz tasarımla uyumlu olmasını, tertipli bir görünüm sunmasını amaçladık ve buna göre adımlarımızı attık. Siz değerli okurlar için sitemiz içerisinde yer verdiğimiz bölümler arasında peri masalları bulunuyor. Bununla birlikte ülkemizde bilinen, çocukların okuyabileceği keloğlan masalları ile Nasrettin hocanın fıkraları da yine Masal Oku platformunda yerini almış durumda. Peki, sadece bu kadar mı? Elbette ki değil. Sitemizi ziyaret eden bireylerin inceleyebileceği diğer kısımlar ise Hikaye Oku ile Güzel Sözler adını taşıyor. Güzel Sözler bölümünde deneme ve şiir içerikleri paylaşılmaktadır. İster hikaye okumayı ister şiir okumayı sevin çeşitli bölümlerden meydana gelen web sitemizde birçok gönderiyi bulabilmeniz mümkün.

Bir tık uzağınızda bulunan sitemize gelerek ilginizi çeken yazıları okuyabilir, beğendiğiniz içerikleri arkadaşlarınızla paylaşabilir, dilerseniz okuduğunuz gönderilerin altına düşüncelerinizi yorum olarak yazıp sitemizi geliştirmemiz için bize yardımcı olabilirsiniz. Güncel yapısını koruyarak yeni içeriklerle buluşturmayı hedeflediğimiz internet sitemizde bugün hikayeden şiire, fıkradan masala türlü gönderiler yer alıyor. İşlevsel olmasına dikkat ettiğimiz Masal Oku platformunda anasayfanın belli bir düzende kalmasını amaçladık ve bu doğrultuda çalışmalarımızı şekillendirdik. Çocuk masalları, deneme, şiir gibi hepsi birbirinden farklı başlıklardan oluşan web sitemizde kullanacağımız renkleri de özenle seçtik ve birbiriyle uyumlu tonlar belirledik. Çocuğunuz için masal arıyorsanız veya eğlenceli fıkralar, farklı hikayeler okumak isterseniz sizi de web sitemize bekleriz. Genel yapısında çeşitliliğe önem verdiğimiz internet sitemizin tasarımını yaparken basit ve rahat bir dizayn tercih ettik. Gün içerisinde bir şeyler okumayı düşünürseniz farklı hikaye ve şiir, masallara ev sahipliği yapan Kısa Masallar adresine gelebilir, neler paylaştığımızı görebilir, kategorileri gezerek gönderileri inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımız internet sitemizi kurduğumuz dönemde olduğu gibi özveri ve dikkatle devam etmekte, sitemizde yer vermiş olduğumuz başlıklara yeni yazıların eklenmesi için hazırlıklar sürdürülmektedir. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Midasin-dokunusu

Midas’ın Dokunuşu

Midas’ın Dokunuşu Bu kral Midas’ın hikayesi. Bundan yüzyıllar önce güzel bir krallık varmış. Bu krallık …

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir