Güzel Bir Hikaye

kitap okumak

Masal  platformunda siz değerli okurlar için birbirinden farklı bölümleri bir araya getirdik. İnternet sitemizde hem çocukların hem de büyüklerin keyifle okuyacağı içeriklerin bulunmasına da dikkat ediyoruz. Sitenin kuruluşu esnasında değindiğimiz konu başlıklarından biri hangi kategorilerin ekleneceği yönündeydi. Bunun için başlıkları belirleme safhasının ardından anasayfanın düzeni ile ilgilenmeye başladık. İster çocuk ister büyük olsun sitemizi ziyaret eden kişilerin kolayca bölümlere ulaşabilmesi için anasayfa üzerindeki konumlandırmaya özen gösterdik. Web sitemize geldiğinizde görebileceğiniz kısımlar arasında peri masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ve keloğlan masalları bulunuyor. Peki, bu kadar mı? Sorunun yanıtını hayır olarak vereceğiz çünkü sitemizde aynı zamanda Hikaye Oku ile Güzel Sözler kısımları da mevcut. Deneme ve şiir seviyorsanız Masal Oku platformunda yer verdiğimiz Güzel Sözler bölümünü inceleyebilirsiniz. Gündelik hayatın yoğunluğundan kaçarak bir şeyler okumak ve molanızı bu şekilde değerlendirmek isterseniz sizi de web sitemize bekleriz. Masaldan hikayeye, denemeden şiire farklı alanlarda yapılan paylaşımlar ile sitemizin her yaştan okuyucunun ilgisini çekebilecek bir platform olmasını hedefliyoruz.

kitap

Genel yapısında çeşitliliğe yer vermeye çaba gösterdiğimiz, bu nedenle birden fazla kategori ile oluşturduğumuz internet sitemizde arkadaşlarınıza anlatabileceğiniz fıkraları bulabilir, ilginizi çeken hikaye, deneme veya şiirleri okuyabilir, son olarak neler paylaştığımıza bakabilirsiniz. İşlevsel yönüne de odaklandığımız Masal Oku adresinin anasayfasının kolay kullanım imkânı sunan bir yapıya kavuşması adına hazırlıklar gerçekleştirilmiş, üst tarafta kategorilerin bir şerit halinde sıralanması sağlanmıştır. Çocuk masalları, hikaye, şiir gibi muhtelif bölümlerden meydana gelen sitemizi istediğiniz zaman ziyaret edebilir, okuduğunuz yazıların altına yorum bırakarak sitemizi geliştirmemize katkı sağlayabilirsiniz. İçerik bakımından zenginleşmesi ve görsellerle renklenmesi amacıyla uygulamalarımıza yön verdiğimiz web sitemizin yeni gönderilerle buluşması içinde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Birçok paylaşıma ev sahipliği yapan ve çeşitli bölümleri bünyesinde barındıran Kısa Masallar  adresine yönelik çalışmalarımız yeni yazıların paylaşılmasından anasayfanın düzenlenmesine kadar geniş bir çerçevede devam etmektedir. Hikaye, deneme ve şiir okumak isterseniz veya çocuğunuz için masal paylaşımları arıyorsanız internet sitemize gelerek kategorilere göz gezdirebilirsiniz. Sitemizin güncel kalması içinde gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durulmaktadır. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir