Güzel Hikaye

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi kurarken paylaşımların yapılacağı kategoriler belirlenerek hazırlıklara başlanmıştır. Bu doğrultuda sitemizde yer almasına karar verilen başlıklar arasında Masal Oku  ile birlikte Keloğlan Masalları da bulunmaktadır. Web sitemizin genel yapısının muhtelif bölümlerden oluşması ve işlevsel bir görünüm kazanması yönünde çalışmalar gerçekleştirilmiş, anasayfa düzeni bu düşünceler doğrultusunda şekillendirilerek tasarlanmıştır. Hikaye Oku kategorisi içerisinde masal, kısa hikayeler, hikayeler şeklinde alt başlıklar sıralanmaktadır. İnternet sitemizde peri masallarından hikayelere birçok içeriğe yer verilmiş, çocuğunuza okuyabileceğiniz gönderiler paylaşılmıştır. Minik bireylerin okuyabileceği çocuk masalları ile birlikte hikayelerde web sitemize ilave edilen gönderiler arasındadır. Masal Oku sitemizin anasayfa düzeni dikkatli bir çalışma sürecinin ardından tamamlanmış, siz değerli okurlar için birbirinden güzel hikaye ve masalları eklenmesi amaçlanmıştır.  Web sitemiz aynı zamanda popüler gönderiler, rastgele gönderiler ve son gönderiler olmak üzere bir paneli içermekte, burada paylaşılmış olan ve hikayelere kolayca ulaşılabilmektedir. Masal Oku platformu için çalışmalarımız sürmektedir. İnternet sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek son paylaşılan içeriklere göz gezdirebilir, hikaye, masal, deneme ve şiir olmak üzere yer verilen farklı bölümleri inceleyebilirsiniz. Güzel Hikaye da yine kısa veya uzun olacak şekilde Masal Oku platformuna ilave edilmiştir. Web sitemizin hazırlık aşamasında bazı detaylar üzerinde durulmuş, bunlardan bir tanesi geniş bir yelpazede içerikleri barındırması olmuştur. Masaloku.com.tr adresini ziyaret eden bireylerin görüntüleyebileceği kısımlardan bir tanesi de Güzel Sözler adını taşımakta olup burada deneme ve şiir bölümleri mevcuttur. Gerek masal gerekse deneme ve şiir kategorilerine yönelik düzenlemelerin yapılması, internet sitemizin güncelliğini koruması amacıyla çalışmalarımız devam etmekte, yeni içeriklerin paylaşılması noktasında işlemler sürdürülmektedir. Masal Oku sitemizde çocukların okuyabileceği paylaşımların olması için hazırlıklar yapılarak hem hikaye hem de masal ve fıkra kısımları düzenlenmektedir. İçerik bakımından zengin olmasına özen gösterdiğimiz internet sitemize fıkra başlığı altında Nasrettin Hoca Fıkraları da ilave edilmiş durumdadır. Web sitemizin kuruluş aşamasından bugüne dek çalışmalarımız her zaman farklı içerikleri paylaşmak üzerine yoğunlaşmıştır. Masal Oku sitemizde bu düzenlemeler çerçevesinde şekillendirilerek masal, hikaye, şiir gibi gönderiler bulunmaktadır.

Gerçek Hikayeler ve İbretlik Hikayeler seviyorsanız web sitemizde bulunan Dini Hikayeler kısmını inceleyebilirsiniz. Sitenin içinde bulunan başlıklara yeni yazıların eklenmesinin yanı sıra Masal Oku platformunun güncel yapısını korumaya özen gösteriyoruz. Okumayı seven biriyseniz sitemizde paylaştığımız yazıları inceleyebilir, okumanın keyfini çıkarabilirsiniz. Çeşitliliği yansıtmasına dikkat ettiğimiz web sitemizde böylece hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden farklı içeriklere yer verdik. Çocuğunuz için masal arıyorsanız sitemizde paylaştığımız gönderilere göz gezdirebilirsiniz. Görsellerle birlikte yazıları eklediğimiz Masal Oku sitemizin renkli bir platform olmasını istiyor, bunun için çaba gösteriyoruz. Çalışmalarımız gerek gönderilerin paylaşılması, gerekse kategorilerin düzenlenmesi noktasında geniş bir yelpazede devam etmektedir. Sitemizi tasarlarken genel yapısının bütünlüğü içermesi, anasayfanın tertipli bir görünüm kazanması yönünde işlemler gerçekleştirdik.

Uyuyan Güzel hikayesi ve daha falzası için sitemizi takip etmeye ne dersiniz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir