Güzel Hikayeler

kitap okumak

Masal Oku internet sitemizi hazırlarken bazı hususları gözönünde bulundurarak hareket ettik ve içinde bir kategoriye yer vermek yerinebirden fazla kategorinin olmasını istedik. Böylece farklı alanlarda paylaşımyapabilecek, çeşitliliği bünyesinde barındıran bir web sitesi kurmuş olacaktıkki çalışmalarımız bu çerçevede ilerletilerek Masal Oku platformunun düzenlemesitamamlandı. Masal ile birlikte hikaye paylaşımlarının da olduğu web sitemizdeçok sayıda gönderi yer almaktadır. Hedefimizde yeni içerikleri ilgilikategorilere yerleştirmektir. Çalışmalarımız genel yapısının çeşitlibaşlıklardan meydana gelmesi adına internet sitemiz için devam etmektedir.Masal Oku platformunun anasayfası hazırlanırken işlevsel olması konusunadeğinilmiş, bu doğrultuda belirlenen kategorilerin yerleştirilmesinden düzenlibir görünüm elde edilmesine kadar geniş bir yelpazede işlemler tarafımızcagerçekleştirilmektedir. Düzende yine sitemiz için düşündüğümüz bir başkaayrıntıdır. Anasayfanın karışık bir görüntüden uzak, belli bir sistemdebaşlıklara ev sahipliği yapması için gereken adımlar atılmış, Hikaye Oku ilebirlikte keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları ve peri masallarıdâhil olmak üzere birbirinden farklı bölümler üst kısma yerleştirilmiştir. Çokyönlü bir site oluşturma hedefiyle çıktığımız yolda Masal Oku platformunu güzelbir görüntüye kavuşturmak, başlıklara ve yazılara kolay ulaşılmasını sağlamakgibi konularda da yine çalışmalarımız devam etmektedir. Çocuk masallarışeklinde bir kısmında görüntülenebildiği web sitemizin güncelliğini korumasınadikkat edilmekte, yeni yazılarla başlıklar buluşturularak sitemizin zenginiçeriklere sahip bir platform olması amaçlanmaktadır. Web sitemizi geliştirmekve mevcut konumundan daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlamak, aynı zamandaokurlara seçenekler sunmak noktasında hazırlıklar gerçekleştirilmektedir.
Çocuk Masalları adresini tasarlarken geniş odaklı düşünülerek çalışılmış,içerik olarak birçok kategori altında yazıların paylaşılması amaçlanmış, bununiçinde hangi başlıkların site bünyesine dâhil edileceğine karar verilmiştir.Hikaye ve masal gönderilerinin bulunduğu sitemizde ayrıca Güzel Sözler adıylabir bölüm daha mevcuttur ki burada da deneme ve şiir şeklinde içeriklerinpaylaşılması için çalışılmaktadır. Hikayeden şiire, fıkradan masala geniş biryelpazede yazı seçeneklerinin olduğu Güzel Hikayeler platformuna dair çalışmalarımızgerek anasayfa düzeni gerekse fonksiyonel yapısını koruması konularında itinave özen ile sürdürülmektedir.

Dini Hikayeler Elinizden geldiğince onlarla ilgilenip onlara vakit ayırın. Okulöncesi dönemde bulunan çocuklarınıza mutlaka çocuk masalları ve hikayeleri okuyun. Bu kısımda size yardımcı olabilmek adına Gerçek Hikayeler internet sitesi olarak eşsiz içerikleri sizinle paylaşıyoruz. Okuma alışkanlığı kazandırmak için küçük yaşlar kritik dönmelerdir. Bu dönemde çocuğunuza hikaye ve masal okumanız onun gelişimine katkı sağlayacaktır. Aynı zamanda sizi kitap okurken gören çocuk sizi model alma eğiliminde olduğundan okuma alışkanlığı kazanması kaçınılmaz olacaktır. Okul döneminde ise çocuğunuza hikaye ve masal seçimlerinde yardımcı olarak sıkılmadan ilgiyle kitap okumasını sağlayabilirsiniz. Bu aşamada İbretlik Hikayeler sitesini ziyaret ederek paylaşımlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kitap almak size maddi yönden bir külfet getirebilir. Bu nedenle sitemiz her yerde ulaşılabilir ve ücretsiz kaynak sunması gibi özellikleriyle her zaman siz değerli ebeveynlerin yanında yer almaktadır. Sitemizde Hikaye Oku kısmına gelerek birçok hikaye içeriğine ulaşabilir ve çocuklarınızın okuma alışkanlığı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Unutmayın okumak insanı her yönüyle geliştirir. Bu önemli yönü de düşünüldüğünde Uyuyan Güzel sitesi olarak değerli ebeveyn ve çocuklarımızın her zaman yanındayız.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir