Güzel Masal

kitap

Masal Oku internet sitemiz birbirinden farklı başlıklarla ve görsellerle hazırlanmış bir platformdur. Okurlar için seçenekler oluşturmaya çaba gösterdiğimiz web sitemizde Uyuyan Güzel ile birlikte hikaye paylaşımları da yer almaktadır. Genel ambiyansında çeşitliliğe yer vermeye çalıştığımız internet sitemizde yalnızca masal ve hikaye değil başka bölümlerinde bulunmasını istediğimiz için bu konu üzerinde durduk. Kategorileri seçtikten sonra ise nasıl yerleştirilecekleri konusuna geçtik ve bunun içinde anasayfa düzenini ele aldık. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin anasayfaya geldiğinde ilk olarak yukarıda bölümlerle karşılaşması için buraya bir şerit halinde başlıkları ilave ettik. İbretlik Hikayeler ile birlikte bölümler Dini Hikayeler, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sıralanırken bunlara ek olarak birde Güzel sözler kısmı eklendi. Güzel Sözler içerisinde ise deneme ve şiir içeriklerine yer verildi. Renkli ve çeşitli kategorilerden meydana gelen bir internet sitesi kurma hayaliyle çıktığımız yolda muhtelif başlıkların bir araya getirildiği Masal Oku platformunu tasarladık. Güncel yapısını koruyarak yeni içeriklerle buluşturmayı hedeflediğimiz internet sitemizde hikayeden şiire, fıkradan masala değişik paylaşımlar mevcuttur.

kitap okumak

Günümüzde internete birçok noktadan ulaşılabilmektedir. Akıllı telefon olarak tanımlanan cihazlarda gün içerisinde internete bağlanma imkânı sunmaktadır. İster telefonlarınızdan isterseniz bilgisayarlarınızın internet bağlantısı aracılığıyla web sitemizi ziyaret edebilir, kategoriler arasında gezerek ilginizi çeken yazıları okuyabilirsiniz. Çocuk masalları yanı sıra deneme ve şiir gibi gönderilerinde bulunduğu sitemizde hem küçüklere hem de büyüklere yönelik paylaşımlar eklemeye çalışıyoruz. https://masaloku.com.tr adresine geldiğinizde okumuş olduğunuz metinlerin altına yorum bırakabilir, dilerseniz görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. İşlevsel yönüne odaklanarak çalışmalar gerçekleştirdiğimiz web sitemizde hikaye, deneme, şiir, fıkra ve masal gibi farklı içerikler bulunmakta, yeni gönderilerin paylaşılması noktasında gerekli işlemler tarafımızca yapılmaktadır. İnternet sitemizi dizayn ederken genel görüntüsüne dikkat edilmiş, karışık bir görünümden uzak olması ve nizama uygun şekilde kategorilerin yerleştirilmesine özen gösterilmiştir. Okumayı seven biriyseniz, hikayeler, denemeler, şiirler ilginizi çekiyorsa sizi de birçok gönderinin yer aldığı internet sitemize bekliyoruz. Çalışmalarımız ilk gün olduğu gibi şimdide benzer şekilde devam etmekte, uygulamalar sitemiz için gerçekleştirilmektedir. Yaşanmış hikayeleri Masal oku sitemizde okuyabilirsiniz. Gerçek hikayeler ve daha fazlası için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir